Marzycielka2000

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Miastko
Główny blog wierszezpodchmurki.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-07-20
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Marzycielka2000

Ludzie uważają mnie za szaleńca. Mknę jak burza po marzenia. Do świata wyciągam rękę na zgodę. Chcę znaleźć w nim przyjaciela nie wroga. Szukam pomocy lecz chętnych nie widzę. Wszyscy popychają, nikt nie pomoże. Uważają mnie za innego. Ja tylko jestem artystą. Może patrzę na świat inaczej lecz jestem tylko zwykłym człowiekiem. Widzę w ludziach nie (...)

Zobacz pełny wpis »
    Jestem niewolnicą, twojego serca za gardło mnie trzymasz i puścić nie chcesz.    Wystarczy chwila byś mnie udusił.     Nie błagam ja nie chcę.     Nie chcę być niewolnicą tego złego losu co podcina mi skrzydła,      a twoje słowa są jak strzała trafiona prosto w serce.   &n (...)

Zobacz pełny wpis »
    Opowiadaj mi jeszcze historie jak za dawnych lat.     Choć nie ma cię tutaj to zjawiasz się we śnie.     Mówisz mi, że mnie kochasz i że zawsze ze mną będziesz.     W moim sercu po tobie pustka, którą wypełnia twój cień.     Przyjdź do mnie jeszcze i przytul jak we ś (...)

Zobacz pełny wpis »
   Życie sie kiedyś kończy moje także.    Wtedy będę nie ciałem na ziemi lecz duszą w niebie.     Nie będzie bólu, smutku, problemów.     Jakie życie jest lepsze?      Nie wiem bo nie żyłam w niebie. (...)

Zobacz pełny wpis »