Marysia1984

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Płock
Główny blog marysia1984.blogi.pl »
Data urodzenia 1958-04-03
Wiek 65 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Marysia1984

Najciekawsze wpisy Marysia1984

Dlaczego potrzebujemy manicure? Higiena Zwyczaj obcinania paznokci był pierwotnie niezbędny ze względów higienicznych. W końcu pod nimi gromadzi się brud, który jest wylęgarnią patogenów. Gdy znajdą się w żołądku, mogą spowodować poważną chorobę. Manicure wcale nie polega na malowaniu paznokci lakierem, jak mogłoby się wydawać. To przede wszystkim utrzymani (...)

Zobacz pełny wpis »
Paznokcie i manicure które są wykonane delikatnie, jasnym kolorem lub w delikatnym błyszczącym połysku to świetna propozycja na każdą okazję.Paznokcie na święta Bożego Narodzenia to wbrew pozorom bardzo istotny element stylizacji pań. Odpowiednio wykonany manicure może niesamowicie podkreślić kreację lub biżuterię założoną na Wigilię.Zrobiłam sobie czerwone Paznokcie w (...)

Zobacz pełny wpis »
Manicure to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są dłonie i paznokcie u rąk. Przy pomocy pilników, frezarki oraz specjalistycznych cążek i narzędzi, stylistka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokci, ale także nadaje paznokciom pożądany kształt. Zabieg zakończony jest pielęgnacją oliw (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten parking znajduje się w pobliżu lotniska i oferuje usługi parkingowego dla osób przylatujących lub odlatujących w krótkim czasie. Na parkingu znajdują się bezpłatne kioski samoobsługowe, dzięki którym można zaoszczędzić czas w kolejce do bramki terminala. Parking przy Lotnisko Chopina ,  Parking Lotnisko Okęcie (...)

Zobacz pełny wpis »