Martyna20043

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Puławy
Główny blog zdrowytryb.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-12-14
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Martyna20043

Cześć! Pewnie zastanawiasz się jak zacząć się zdrowo odżywiać, a ja ci w tym pomogę Wszyscy wiemy że nie zobaczymy efektu z dnia na dzień, żeby zobaczyć efekt musimy troszkę poczekać i nie tracić wiary. Z początku zawsze mamy tonę zapału i motywacji ale po jakimś czasie to wszystko ginię... Tylko pytanie, dlaczego ? Dlatego że robimy wszystko zbyt pochopnie, tak jak mówią (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Mam dla was dziesięć porad które wam pomogą osiągnąć swój zamierzony cel smile Pamiętaj, że to tylko inspirację, wybierz te, które będą do Ciebie pasować, nic na siłe   A więc zaczynamy: 1. Jedz owoce i warzywa jako przekąski. Spożywanie owoców i warzyw jako przekąski będzię odwracało nasze myśli od słodyczy, owoce są mało kaloryczne i (...)

Zobacz pełny wpis »
Opis bloga Cześć! Z tej strony Martyna  Dam ci parę rad, dotyczących zdrowej diety. Dieta ma swoje plusy, takie jak: zwiększenie odporności, mniej stresu, lepsza praca układu pokarmowego czy nawet lepsze samopoczucie i zrzucenie trochę zbędnych kilogramów. Wpisy będą pojawiały się co tydzień, z nich dowiecie się dokładniej o diecie.   (...)

Zobacz pełny wpis »