Martoandzia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marta ania Krzemkokruszka
Główny blog martoandzia.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-09-08
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Martoandzia

Najciekawsze wpisy Martoandzia

Ten dzień był okropny... Rano obudziłamsie nie wiadomo po co i czemu o 6.00. Do szkoły wpadły po mnie Judyta i Marta moje dwie najlepsze kumpele (pomińmy że nie nawidzą się nawzajem i całą drogę kłóciły się jak najęte). Oczywiście dziś wypaadał mi konkurs , na który po chamsku bez mojej zgody zapisała mnie facetka z polaka. No i jak pech to pech. Okazało s (...)

Zobacz pełny wpis »
No wiec ............ Jak już wspominałyśmy wypatrywałyśmy wczoraj Szymka. No i wypatrzyłyśmy. Nasz kochany czereśniak uprawia własnie najbardziej seksowną dyscyplinę sportu na świecie, czyli myje samochód, bez koszulki. Teraz obserwujemy każde jego ruchy opalając się przed przychodnią zdrowia w skąpych strojach. Przed nami rozpościerają się wspaniałe tereny (...)

Zobacz pełny wpis »
Więc jest nas dwie i jesteśmy trochę stuknięte. Mamy po 15 lat i mieszkamy w takiej dziurze zabitej dechami .Przeważnie podobaja nam się ci sami chopacy bo mamy bardzo podobny gust. Jesteśmy przyjaciókami od czasów przedpotopowych. Aktualnie Marcie podoba sie nasz uroczy sąsiad spod 5 czyli Szymek .Aktualnie znaczy się od dwóch lat. Ani czyli tej co teraz stuka nikt si (...)

Zobacz pełny wpis »