Martfyolaw

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog newgamebeta.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-06-13
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 126 dni temu

Blogi zarządzane przez Martfyolaw

Najciekawsze wpisy Martfyolaw

Dzisiaj jakoś szybko ten dzień minął, najpierw wku*wiłem się na matkę. Potem jeszcze jakiesz szkolenia w szpitalu... A tu nagle dowiaduje się że już kolacja. Ja się pytań gdzie mi Special cały dzień przecież nie spałem. A no tak zapomniałem o tym bogatym dzieciaku Wszystko za hajs rodziców (...)

Zobacz pełny wpis »
Z dniem wczoraszym nasza beta powróciła zza światów, obecnie jest tylko jedno uniwersum dla wszystkich graczy. Niestety na chwilę obecną dostęp jest tylko do czatu i listy znajomych. Reszta rzeczy pojawiać się będzie stopniowo a już niebawem pojawi się pierwszy event w którym do wygrania będzie spora ilość DM. Więc zapraszamy (...)

Zobacz pełny wpis »
Serdecznie nie polecam gold4u... Powinien być jakiś czas na sprawdzenie towaru tym bardziej że towar był kupiony jako używany. Tym czasem zostałem z trefnym telefonem (uszkodzonym) i bez pieniedzy bo łysy chuj nie przyjął reklamacji... (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszy dzień to jakaś tragedia. Sam nie wiem co mam robić. Raz chce mi się spać, raz jeść a raz palić. Najgorsze jest to że z moją luba też nie jest najlepiej. Chyba będzie chora  (...)

Zobacz pełny wpis »