Martastokowska

Profil blogerki.


martastokowska

Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog aanuka.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-07-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Martastokowska

   Zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem, który powstał co prawda już jakiś czas temu, niestety na dzień dzisiejszy niewiele się zmieniło. Rodzina ewoluuje wraz ze zmianami społecznymi, kulturowymi, uwarunkowaniami ekonomicznymi i rozwojem technologicznym. Dynamika naszego życia przyprawia nas często wręcz o zawrót głowy, czy zwolnimy- niekt&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Strony, linki... pod tymi pojęciami kryją się ludzie z pasją. Osoby, które dają siebie innym i dają od siebie swoją wiedzę, doświadczenie. Dzielmy się ze sobą tym, co najcenniejsze :) 1.  KOSMOS- fascynujące artykuły   https://kosmosdladoroslych.pl/?fbclid=IwAR2caDvqaQi4ur2Ar4Pgj03wcBs7YruFlnvJWxfg0fkwOZcCF4TCmGWgRiw https://www.facebook.com/kosmosdladziewcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Pedagog i pasja   W trakcie rozmowy z jednym z nauczycieli z mojej szkoły, doszłam do wniosku, że brakuje mi obecnie miejsca, w którym mogłabym dzielić się znalezionymi w sieci rozwiązaniami, możliwościami, kreatywnymi myślami...jednocześnie tworzyć coś dla kogoś. Jedno słowo: " wsparcie...", wciąż gdzieś jest we mnie. Szukam zatem dróg jakimi mogę się poruszać (...)

Zobacz pełny wpis »
  Działanie   Teraz dobrze będzie zająć się praktyką, zatem przedstawie kilka propozycji jakie znlazłam w nieprzebranych zasobach internetu. Nie jestem fanką nowoczesnych technik i rozwiazań jakie dzisiejszy świat nam oferuje. Spytacie zatem: " Dalczego ten blog? Po co przeszukiwanie zasobów w internecie?" Odpowiedź jest prosta, kocham zdobywać nowe umiejętności (...)

Zobacz pełny wpis »
  Piękno, po prostu... (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »