Martaano

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog our-routine7.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-03-04
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Martaano

Hejkaa,  Z tej strony Marta i opowiem wam jak minął mi dziś dzień! Wstałam dziś dość wcześnie ok.6, przygotowałam pyszne i w miarę zdrowe jedzenie, czyli jajecznice z pomidorami i do tego bagietke czosntkową. Chwilę po zjedzeniu był czas na 15 min ćwiczenia. Potem postanowiłam się wykąpać i zrobić makijaż. Około godziny 8 wyszłam na zajęcia do sz (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemkaa,  Tu Marta i opowiem wam jak dziś spędziłam dzień z Natalią.! Zacznijmy od tego, środa to poranne wstawanie, zjedzenie śniadania, pójścia na zajęcia - sama męczarnia heh. Ale no cóż naszym dzisiejszym pomysłem było pójście na siłownie, może dla was to dziwne, ale jesteśmy trochę leniwe. Udałyśmy się po zajęciach na siłowni (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejkaaaa, Po wczorajszym dniu pełnym przygód przyszedł czas na odpoczynek i wypad na wspólne kręgle. Umówiliśmy się na 17 przed kręgielnią. Chwilę poczekałam na Natalię ona wręcz zawsze się spóźnia! Ale to nic wchodząc już na sale zamówiłyśmy sobie coś do picia i szybko zaczęłyśmy brać się za granie. Nie ukrywajmy tego, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejkaaaa, Dziś mało opowiem wam co się działo, mamy dużo nauki i mało czasu :)  Dziś byłyśmy razem z przyjaciółmi w pizzeri. Czas mijał dość szybkoo. Nie patrząc na zegarek byliśmy już 2 godziny w knajpie. Poopowiadaliśmy sobie ciekawe historie z ostatniego czasu, najedliśmy się i żegnając się spotkałyśmy wspólnego znajomego z czas& (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejkaaa, Tu Natalia i opowiem co dziś się działo interesującego:) Dziś był ważny dzień a zatem dzień sportu dla mnie. Oczywiście nie pomijająć byłam w szkole na zajęciach i pilnie się uczyłam ale zaraz po szkole szybko śpieszyłam się na indywidualne rywalizaje. Działo się dużo m.in. brałam udział w biegach itd. ale najlepszy to był moment kiedy otrzymała (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemkaa, Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek !!! Dziś ważny dzień dla zakochanych, również i ja udałam się na przepyszną kolację z moim ukochanym chłopakiem. Udaliśmy się na wieczorną imprezę z jednych klubów w naszej okolicy. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Marty z jej najlepszym przyjacielem :) Bawiliśmy się świetnie, dużo się tań (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejkaaa,  Dziś kończymy nasz blog i chcemy wam opisać nasz dzisiejszy dzień. Niedziela jak to co tydzień się odpoczywa, zawsze odwiedzamy rodzinę, bliskich i dziś było tak samo. Po skończonym obiedzie wyruszyliśmy razem z rodzicami w gościnę. Zasiedzieliśmy się bardzo długo, przyjechali kuzyni i reszta rodziny, świetnie mijał czas. Szybko po powrocie musiał (...)

Zobacz pełny wpis »