Mariusz_rogacz_ruta

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog mariuszrogaczminski.blogi.pl »
Data urodzenia 1964-11-10
Wiek 56 lat
Ostatnia aktywność 116 dni temu

Najciekawsze wpisy Mariusz_rogacz_ruta

Witajcie Kochani   Tak się ostatnio zastanawiam, czy aby każdy z nas rodzi się z równymi szansami ?? Jak pisze Milton Friedman: "Nie istnieje coś takiego jak darmowe obiady." więc to by się zgadzało, bo moja ukochana żona za darmo jak się okazuje dupy nie dawała :-) Nie nazwę jej prostytutką, choć pewnie bardzo bym nie przesadził ale Wiecie jak to je (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie   Trudno jest pisać o własnym życiu, z perspektywy faceta któremu żona, a właściwie jeszcze wtedy narzeczona przyprawiła rogi :-( Może się użalam nad sobą, ale z drugiej strony .... przecież na świecie jest tylu rogaczy, jeden więcej czy mniej, czasami zastanawiam się dlaczego Ją pokochałem i tak patrząc z perspektywy czasu to chyba dla jej (...)

Zobacz pełny wpis »
No dobrze oto mój wielki a właściwie mały problem 😢 Nie wiem co robić, moja Żona nie wie czy takiego małego penisa ssać czy ciumkac. Pewnie dlatego daje dupy na prawo i lewo, powiedzcie co mam robić, czy Wy też macie taki problem ???   (...)

Zobacz pełny wpis »
Do dziś chce mi się rzygać jak pomyślę że spermę obcego faceta zlizywałem własnym językiem nie domyślając się że moja ukochana narzeczona .... teraz już żona dzień wcześniej obciągała innemu fujarę w hotelowym pokoju !!! :-(

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »