Mariaaa_n

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog thstyleblog.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-01-01
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mariaaa_n

Chaos Walking 18-letni Todd Hewitt jest najmłodszym w grupie ziemskich kolonizatorów na odległej planecie, która miała stać się Nowym Światem dla ludzkości. Wśród mieszkańców nie ma kobiet, które wyginęły przed laty na skutek tajemniczej epidemii. Choroba miała też wpływ na mężczyzn: wszyscy bez przerwy słyszą Szum, czyli myśli in (...)

Zobacz pełny wpis »
Official website   Chaos Walking Cherry Tutaj>>> znaleść możesz najbliższe kino, w którym w najbliższym czasie będzie premiara tego filmu oraz z możliwością zakupu biletów, Natomiast tutaj>>> znaleść możesz platformę, gdzie istnieje możliwość obejrzenia go oraz jego dokładny opis z opiniami wielu znanych krytyk&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Entertainment Weekly Interview Właśnie opublikowano nowy wywiad z aktorami oraz The Russo Brothers w magazynie Entertainment Weekly. Poruszony zostaje temat tworzenia filmu, który został nakręcony w rodzinnym mieście reżyserów- Cleveland oraz Maroko. Wspomniany jest również sam autor i jego bestseller wśród książek. Link do strony>>> (...)

Zobacz pełny wpis »
The Devil All The Time W Knockemenstiff, Ohio i jego okolicy, złowieszczy bohaterowie-bezbożny pastor (Robert Pattison), zakręcona para (Jason Clarke i Riley Keough) oraz nieuczciwy szeryf (Sebastian Stan)-zbierają się wokół młodego Arvin'a Russel'a (Tom Holland) kiedy on walczy przeciwko złej grupie ludzi zagrażającej jego rodzinie. Obejmuje czas pomiędzy II Wojną Świato (...)

Zobacz pełny wpis »
Cherry Film na podstwie autobiograficznej powieści Nico Walkera, która stworzona została podczas odsiadania wyroku. Cherry opowiada o prawdziwej historii autora, który jako młody medyk wojskowy powraca z wojny z objawami PTSD (zespołem stresu pourazowego), uzależnieniem od opoidów oraz jako seryjny złodziej. W reżyserii braci Russo-twórc&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
February-What A Month!   Warto wspomnieć ten miesiąc! Wiele nowych wywiadów, premiera filmu, a nawet zostaliśmy mile zaskoczeni, aż trzema magazynami. Nie można o nim zapomnieć!🙌   (...)

Zobacz pełny wpis »
How Tom Holland changed his accent for TDATT?   Zmiana z rodzinnego brytyjskiego akcentu na południowoamerykański była niezwykle trudna. Mimo wielu trudności, duża część ludzi uważa, że aktorzy radzą sobie lepiej z regionalnym dialektem, niż prawdziwi amerykanie. Jak powiedział jeden z nich ,, jeśli nie opanujesz dobrze akcentu, nie powinieneś brać tej roli". Sprawdź, jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Tom Holland X W Magazine     Nowa sesja zdjęciowa dla magazynu W Magazines. Udowadnia ona, że utalentowany fotograf nie potrzebuje specjalnego miejsca, lecz nawet wystarcza zwykłe drzewo przy drodze. (...)

Zobacz pełny wpis »
🌍Welcome to the New World🌍   (...)

Zobacz pełny wpis »
What I'm trying to say is...-Henry Jackman (Bonus Track)   Właśnie został opublikowany kolejny utwór wspaniałego kompozytora.Tym razem zatutułowany cytatem towarzyszącym mu podczas filmu. (...)

Zobacz pełny wpis »