Mardudz26

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog ibielizna.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-08-08
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mardudz26

Kto nie uwielbia seksu ręka w górę! Nie ma takich? To czemu tak trudno przyznać się do zainteresowania tą sferą życia, która jest tak bliska każdemu człowiekowi? Na szczęście od jakiegoś czasu, seks przestaje być tematem tabu. Nie wiadomo czy to za sprawą hucznej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" czy coraz większej świadomości P (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierścienie Erekcyjne Najlepiej, ażeby fallus w trakcie stosunku był tęgi jak skała. Przeżycia w ciągu ruchów frykcyjnych są wówczas niezmiernie mocne i przyjemne. Gadżetami erotycznymi, które wspierają utrzymać wzwód i sprawiają, że prącie jest twardsze niż przeważnie, są pierścienie erekcyjne. Pierścień erekcyjny Manzzz Toys (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteście zadowoleni ze własnego życia erotycznego, ale leniwie rozpoczyna wkradać się do niego monotonia? Przetestowaliście już wszystkie pozycje z Kamasutry, które jest w stanie zrealizować przeciętnie wygimnastykowany człowiek? Możliwe, że chcecie zaskoczyć swojego partnera i przyszykować dla niego niespodziankę na walentynki bądź rocznicę? Kto wie na (...)

Zobacz pełny wpis »
Gadżety miłosne potrafią genialnie urozmaicić łóżkowe igraszki. Jednym z akcesoriów, potrafiących dać dużo rozkoszy, jest korek analny.   Jak nazwa podkreśla, korek analny umieszcza się w odbycie. Powoduje on delikatny ucisk i masowanie tej wrażliwej części ciała (jak też wnętrza odbytnicy), co powoduje ukazanie się zmysłowych doznań. U (...)

Zobacz pełny wpis »
Użytkowanie zabawek erotycznych przynosi możliwość urozmaicenia życia erotycznego i wrażeń z niego płynących. Większość z nich może być użytkowana z pomocą partnera, jak również stosowana samodzielnie. Do takich gadżetów należy dildo, a więc sztuczny penis.   Wykorzystywanie dildo korzenie ma w czasach historycznych. Różne w (...)

Zobacz pełny wpis »
Prostata, czyli gruczoł krokowy to nadzwyczaj istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego ostre drażnienie może budzić wrażenie intensywnego parcia na mocz i kłucia w bliskości żołędzi, jednak już antyczni zaobserwowali, iż delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do rozkosznych doznań erotycznych. (...)

Zobacz pełny wpis »
W życiu seksualnym każdej pary nadejdzie czas na urozmaicenia. Na pewno nie starczy proste zrzucenie ubrań a szuka się czegoś pięknego i nieprzeciętnego. Z odsieczą przychodzą sklepy z bielizną erotyczną. Dziś ich oferta pełna jest różnego gatunku towarów, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.   Bielizna erotyczna to zalotne poń (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla wielu panów format ich fallusa jest bardzo istotną kwestią. Wielu z nich marzy, aby był większy, niż jest obecnie. Istnieje parę sposobów na zwiększenie formatu przyrodzenia.   Najpopularniejszą metodą, która daje niezwłoczne rezultaty, jest pompka do penisa. To wyjątkowe urządzenie umie zwiększyć rozmiary przyrodzenia chociaż (...)

Zobacz pełny wpis »
Przygotuj się na nowe doświadczenia, jakie zapewnić może wyłącznie dildo szklane. Ten sensacyjny przedmiot erotycznej radości przyniesie Ci wrażeń, których nie zdobędziesz przy lateksowych i stworzonych z innego materiału, miłosnych gadżetach.   Dildo szklane po pierwsze jest w głównej mierze estetycznym gadżetem, który po prostu (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat wibratorów dla dam jest niezmiernie bogaty. Narzędzia te zapewniają stymulację warg sromowych, pochwy i łechtaczki, co zapewnia pełną gamę erotycznych wrażeń. Taka erotyczna zabawka powinna odnaleźć się w sypialni każdej kobiety.   Wibrator dla kobiety to urządzenie elektromechaniczne. W jego obudowie występuje mały silniczek elektryczn (...)

Zobacz pełny wpis »