Marder648

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog zywezdjecia.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-09-09
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Marder648

Wspólczesne lustrzanki cyfrowe dają nam szansę podpięcia dowolny obiektywu w zależności od fotografowanego obiektu.   Czyli przykładowo: jeśli potrzebujemy robić zdjęcia dzikich zwierząt, podpinamy obiektyw o ogromnych rozmiarach, który opierając się o statyw pozwoli nam zrobić ostre i jasne zdjęcie z bardzo dużej.   Szczeg& (...)

Zobacz pełny wpis »
Każda nowo zakupiona nawigacja samochodowa posiada pewne, które uniemożliwia instalowanie w urządzeniu innej wersji oprogramowania niż ta, która została zaprogramowana przez producenta.   Zmusza się przez to użytkowników do płatnej aktualizacji już zainstalowanej mapy.   Obecnie coraz częściej można jednak zaobserwować, (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy kocha robić zdjęcia i filmiki swoich wyczynów sportowych aby zapewnić sobie dobre wspomnienia na przyszłość. W trakcie uprawiania sportów, górskich wycieczek i wspinaczek kamera jest konieczna do rejestrowania obrazów z wyprawy. Za pośrednictwem takiego sprzętu można utrwalić sporo chwil a potem podzielić się nimi z bliskimi. Kamery (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzięki nawigacji samochodowej można bez problemów jechać chociażby w najdalsze zakątki świata. Praktycznie każdy miał z nią styczność. Jeśli ktoś nieraz podróżuje nawigacja jest głównym elementem wyposażenia każdego samochodu.   Dzisiaj nawigacja to naprawdę standard. Stała się tak popularna, iż nowe samochody są fabrycznie (...)

Zobacz pełny wpis »
Samo urządzenie GPS nie wystarczy by w całości korzystać z możliwości nawigacji samochodowej. Oprócz sprzętu, systemu operacyjnego konieczna jest także mapa. Mapy do nawigacji to podstawowy i konieczny element całego sprzętu nawigacyjnego.   Masz dobrą nawigację GPS? Będziesz potrzebował także dobrej mapy cyfrowej. Taka mapa winna posiadać w s (...)

Zobacz pełny wpis »
Aparaty cyfrowe wyparły analogowe już wiele lat temu. Ich pozytywne strony powodują, iż stały się częścią życia praktycznie każdego. Dzięki nim po utworzeniu zdjęcia można zobaczyć je natychmiast lub skasować te, które nie należą do udanych. Jedną z zalet aparatów cyfrowych jest możliwość kręcenia zwięzłych filmów – już nie po (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak dotrzeć bezpiecznie do celu? Jak obejść korki i ekspresowo dotrzeć do wskazanego miejsca? Większość kierowców zna rozwiązanie na te kłopoty – to nawigacja samochodowa.   Możliwości jakie tworzą nawigacje samochodowe z każdym dniem są większe. Taki sprzęt posiada głównie każdy kto pracuje jako kierowca albo sporo podró (...)

Zobacz pełny wpis »