Marcinlittle

Profil blogera.


marcinlittle

Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecinek
Główny blog dietapanaboczka.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-12-12
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Marcinlittle

Dieta Pana Boczka … czyli jak zostałem ascetą w XXI wieku. Dzisiaj mam 45 lat (2022rok) i wciąż się modlę. Od kiedy tylko pamiętam, to zawsze się modliłem, zawsze. Zawsze też dostawałem to o co prosiłem, a czasem nawet więcej 🙏. Babcia Zosia pytała mnie przed snem: modliłeś się synku? Tak babciu! A o co się modliłeś synku? O zdrowie babciu, żebym mógł pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdego dnia , każdej nocy , codziennie , co tydzień , każdego miesiąca i każdego roku jestem wdzięczny , bo pukałem i otworzyłeś , bo prosiłem i dostałem , bo dałeś mi wybór i wybrałem Ciebie. Miłość i wiedza , radość i edukacja , szczęście i zrozumienie … gwiaździste niebo nade mną i Ty w korze przedczołowej ✌️😂 zwycięstwo śmierci , piekła i (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziłem się , dziękuję 🙏 Znowu pójdę nad morze , znowu pomogę drugiemu człowiekowi , znowu będę śnił swój sen wariata , bo tylko debil się cieszy , prawda ? Mam sto lat i mięśnie nie chcą pracować , jednak duch wciąż chce trwać w tych zgliszczach 💧Co za dzień , co za życie , co za kolory , co za dźwięki , wszystko fala , wszystko cząstka , pył gwi (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny dzień na tej cudownie przedziwnej planecie 🙏 kolejna szansa na miłość , wdzięczność i pracę. Dziękuję że nie boli mnie ząb … ani głowa. Dziękuję że mogę Cię przytulić albo zadzwonić 😍 Ktoś umarł/ktoś umarł/ktoś umarł/ktoś umarł/ktoś umarł/ktoś umarł … ktoś się urodził/ktoś się urodził/ktoś się urodził/ktoś się urodził/kt (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy budzę się rano - jestem wdzięczny , kiedy kładę się zmęczony - jestem wdzięczny , każdy mój oddech to wdzięczność 🙏 Dlaczego ??? Bo przyjąłem wszystko co na mnie przyszło , a w zmiennych losach utrapienia byłem wytrzymały , Bo w ogniu doświadcza się złoto , a ludzi miłych Bogu - w piecu utrapienia 🧬 Każdego dnia , w każdym oddechu jestem wierny B (...)

Zobacz pełny wpis »