Data urodzenia 2001-06-03
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Marcinfgf8

Wczoraj o godzinie 15:00 rozpoczął się mecz miedź legnica-dolcan ząbki.Akcja meczu rozkręciła się dopiero w 45 minucie kiedy przeciwnicy strzelili nam bramkę na wynik 1:0.Nasza drużyna po rozpoczęciu drugiej połowy bardzo starała się wyrównać wynik spotkania, lecz przeciwnicy niestety strzelili nam drugą bramkę na 2:0.Kiedy wszyscy stracili nadzieję na wygraną naszej druż (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszego dnia po zaciętej walce udało mi się pokonać terrorystów.  Uzyskalem okolo 40 killi więc jest to bardzo dobry wynik. Mam nadzieję, że jutro uda mi się zdobyć więcej niż dzisiaj i że zdobędę jakiegoś fajnego skina. Do widzenia! :)

Otwieram sobie skrzynki, patrze a tu przelecialo zolte... kazdy csowiec wie o co chodzi.. tak sie wkurzylem ze wyrzucilem laptopa przez okno 15 pietra drapacza chmur w warszawie... omg... do widzenia (...)

Nooo dzisiaj wstaje z lozka.. patrze na zegarek... a tu 6:00 i sobie mysle... co by tu porobic.....tak mysle, mysle, mysle i w koncu wpadlem na pomysl.... ide spac... do widzenia (...)

Dzisiaj w tym przepieknym dniu trafilem AWP asiimova !!!!! juz myslalem ze nic nie poleci a tu AWP! potem zrobilem nim ejsika na nuku i ggwp JP amarozo.. do widzenia (...)

Pierwszy dzie bloga za nami, jutro pokażę wam jakie skiny i skrzynki otrzymałem w zmaganiach z terrorystami, ile bomb rozbroiłem itp.. zapraszam xD (...)

Dzisiaj  w cs go trafilem kose ... karambit ze stat trakiem  jestem bardzo szczesliwy i mam nadzieje ze jutro poleci awp asimov!!!!! (...)

Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Izak, i dzisiaj okłamiemy żonę, że  klucze kosztują 20 centów. do widzenia. (...)