Marcin2711

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog alkoholizm2022.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-11-27
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 46 dni temu

Najciekawsze wpisy Marcin2711

Krok 2 -Uwierzyliśmy,że Siła większa od nas samych może przywrócić nam zdrowy rozsądek Krok 3- Podjelismy decyzję,aby powierzyć naszą wolę i nasze życie opiece Boga,tak jak Go rozumieliśmy.   Przez długi czas mojego czynnego uzależnienia boksowałem się z moją Siłą Wyższą ( Bogiem).Udręczony moją obsesją picia codziennie się do Niego modliłe (...)

Zobacz pełny wpis »
Podejście nr.2    Po zakończonej terapi zamkniętej i powrocie do domu,pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było napicie się. Nie potrafiłem sobie poradzić z emocjami związanymi z powrotem do nowej (starej) rzeczywistości.Wszedłem do domu z którego półtora miesiąca wcześniej jeszcze nie do końca w normalnym stanie wyjeżdzałem. Ten wyjazd był d (...)

Zobacz pełny wpis »
Podejśc na Program miałem 3 ( do trzech razy sztuka :) )  Te  pierwsze jest słodko gorzką historią kompletnego fallstartu i samobójczej  bramki w pierwszych sekundach meczu.   Podejście nr 1 :   Zaczeło się nawet zabawnie ale niestety skończyło sie tragicznie.Zadzwoniłem do kolegi ze Wspólnoty i poprosiłem Go o przeprowadzenie (...)

Zobacz pełny wpis »
Marcin Alkoholik któremu życie ratuje Wspólnota AA i Program 12 Kroków.   Tak w skrócie ....     Jestem na Programie od 4 stycznia tego roku.   Jest to moje trzecie podejście do tego Programu.Wczesniejsze próby okazały sie porażką i nie mogło być inaczej bo uważałem że ja wiem lepiej  co i jak mam  (...)

Zobacz pełny wpis »
      "JA JESTEM MARCIN ALKOHOLIK NIE PIJE PIWA BO TO MI SZKODZI  JA JESTEM MARCIN ALKOHOLIK I ZAMIAST PIWA NAPIJĘ SIĘ COLI  JA JESTEM MARCIN ALKOHOLIK I NA ALKOHOL JESTEM UCZULONY JA JESTEM ALKOHOLIK MARCIN NIE PIJĘ PIWA I DOBRZE MI Z TYM "    ... SPRAWA JEST PROSTA I TAK JUŻ MUSI ZOSTAĆ ;)        Tak siedzę (...)

Zobacz pełny wpis »
  Nowy piękny dzień nastał.Wstałem rano TRZEZWY,bez kaca ,bez strachu że kiedy sięgnę po telefon znajdę w nim żenujące SMSy wysyłane poprzedniego wieczora i połaczenia telefoniczne do osób z którymi rozmów nawet nie pamiętam.Wstałem bez strachu że znowu coś odwaliłem  po pijaku. Jestem trzezwy, jestem zdrowy, jestem wyspany,mimo tego (...)

Zobacz pełny wpis »