Marchewka56h

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chełm
Główny blog wypoczynek4.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-09-06
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Marchewka56h

  Już od dawna funkcjonuje przekonanie, że Paryż to prawdziwe miasto miłości. Podobnie jest zresztą z Wenecją. Osobiście nie byłam w żadnym z tych miejsc, więc nie jestem w stanie tego ocenić. Jestem jednak przekonana, że każde miasto może stać się naszym osobistym miastem miłości, jeśli tylko przeżyjemy w nim wspaniałe chwile z ukochaną osobą. Zmierzam do teg (...)

Zobacz pełny wpis »
         Jednym z największych dylematów każdego z nas, jest wybór między wczasami w kraju, a tymi za granicą. Z jednej strony warto byłoby poznać nasz kraj lepiej, z drugiej zaś ciągnie nas do orientu i nieznanych terenów. Jeżeli obawiamy się, że nieznajomość języka utrudni nam pobyt za granicą, możemy wybrać na przykład „pols (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już wspomnieliśmy, marzeniem wielu z nas są zagraniczne podróże. Musimy jednak zdać sobie sprawę z tego, że w większości przypadków, są to dość drogie wakacje. Sam przelot samolotem, czy przejazd autokarem sporo nas kosztuje. Jednym z bardziej atrakcyjnych miejsc, które możemy odwiedzić, jest na przykład słynny „polski pensjonat” w Austrii. B (...)

Zobacz pełny wpis »
Z pewnością wielu z nas marzy o spędzeniu wymarzonych wakacji za granicą. Może to być na przykład popularny „polski pensjonat” w obcym kraju, czy lokalny hotel. Do najbardziej popularnych wycieczek zagranicznych należą niewątpliwie wyjazdy do Egiptu, Grecji, czy Włoch. Dużym powodzeniem cieszy się także Chorwacja, która znajduje się stosunkowo blisko i nie jes (...)

Zobacz pełny wpis »