Manuelka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Jarosław
Główny blog manuela-wita-serdecznie.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-08-10
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Manuelka o sobie:

Nie jestem ideałem i nie chce nim być...wystarczy mi że będe wyjątkowa......i pozostane sobą na zawsze.....Mająca swój styl ... swoje zdanie ... mająca dystans do ludzi ... ...rządzić sobą nie pozwalam !! wybaczam, ale nie zapominam... Wiem czego chcę! ....Błędy, które popełniam, są dla mnie nauczką na przyszłość.. Każda kolejna porażka mnie coraz mocniej wzmacnia.. Kochająca ... tych, którzy sobie zasłużyli ...:)Jestem... ATRAKCYJNA ? rzecz gustu... BUNTOWNICZKA ? z wyboru... CYNICZNA ? nauczona doświadczeniem... DENERWUJĄCA ? bywam... SYMPATYCZNA ? od urodzenia... FAJNA ? pojęcie względne... GADATLIWA ? zależy od sytuacji... HUMORZASTA ? zdarza się... INTELIGENTNA ? po rodzicach... JEDYNA W SWOIM RODZAJU ? bez wątpienia... KONSERWATYWNA ? chyba za bardzo... LOJALNA ? od początku do końca... MIŁA ? na co dzień... NIEZALEŻNA ? to podstawa... ODPOWIEDZIALNA ? muszę być... PEWNA SIEBIE ? o każdej porze... RADOSNA ? dzięki innym... SZCZERA ? do bólu... TAJEMNICZA ? niekiedy... UCZUCIOWA ? dostaje mi się za to po tyłku... WRAŻLIWA ? lubię to w sobie... ZDECYDOWANA ? co raz Bardziej..

Najciekawsze wpisy Manuelka

...może zachować w pamięci mała kruszynka gdy nagle jak ulotna bańka mydlana rozprysł się na drobinki jej baśniowy świat pełen jasnych kolorów który wykreowała dla niej ukochana babcia Jasia świat pełen pięknych bajek opowiadanych wieczorami i kołysanek które na dobranoc śpiewała babunia najsłodszych cukierk& (...)

Zobacz pełny wpis »
..jest czymś-czego nie da się ugasić, i tak jak wiary, nadziei.. i miłości nie da się nauczyć.. Obumierasz, gdy na nic nie czekasz.. Żyjesz,.. dopóki drążysz..   na jednej dłoni wspomnienia..przeszłość co przeminęła, -na drugiej dłoni marzenia..-ukryte pragnienia duszy... I coś..nie do (...)

Zobacz pełny wpis »
Chce­my być szczęśli­wi - a nie do­ceniamy naj­piękniej­szych rzeczy : - de­likat­nej po­ran­nej ro­sy - miękkich płatków pier­wsze­go śniegu - ciepłych do­tyków pro­mieni słonecznych - zim­nych krop­li deszczu - pier­wszej kąpieli let­n (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto klucz do szczęścia; nie brać rzeczy zbyt tra­gicznie, ro­bić co możecie naj­lep­sze­go w da­nej chwi­li, życie uważać za grę, a świat za boisko. Kto nie umie przy­siąść na pro­gu chwi­li, puszczając całą przeszłość w niepa­mięć, kto nie jest zdol­ny tr (...)

Zobacz pełny wpis »
Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno – nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Po łagodnej zimie natura powoli zaczęła budzić się ze snu. Przedwiośnie to czas kiedy wszystko jest już prawie obudzone, jakby matka natura czekała w blokach startowych i niebawem wszystko eksploduje soczystą zielenią. Wiosna z Zimą Wzięła się za włosy I szaleje w zawierusze Choć tej drugiej przesądzone losy Wściekłość (...)

Zobacz pełny wpis »
 Pa­mietaj ze dob­re dni nie trwa­ja wie­cznie. Gdy jes­tes szczes­li­wy/a, sta­raj sie gro­madzic za­pasy ciep­la, bo gdy przyj­dzie smu­tek ,wys­tar­czy ze ktos po­daru­je ci... usmiech. Us­miech ukocha­nej oso­by, pot­ra­ (...)

Zobacz pełny wpis »
Bez wątpienia w życiu każde­go człowieka mi­le wdziany był by pi­lot z dwo­ma przy­cis­ka­mi. Stop i prze­wija­nia, pier­wszy by zat­rzy­mywać chwi­le i cie­szyć się ni­mi dłużej niż to przy­kaza­ne, dru­gi na­tomiast do te­go by (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet gdy pada deszcz i gdy w twarz wieje wiatr, idź przed siebie odważnie, cel nie dopnie się sam. Przebrnij przez dzień i noc, we śnie sięgnij do gwiazd, pozwól myślom popłynąć, sercu odpocząć daj. Spójrz tam, spójrz tam, gdzie rosa w słońcu, w promieniach tańcz, otwórz się na piękno. Szczęście ma smak ws (...)

Zobacz pełny wpis »
By ten nad­chodzący rok Za rok od­chodził z żalem, Że to, co było, Dru­gi raz się nie sta­nie. By każda uro­niona łza W złości, smut­ku i roz­paczy Mi­lionem uśmiechów Odzwier­cied­lała się na twarzy. By k (...)

Zobacz pełny wpis »