Mamuskapl

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog mamuska-pl.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-02-11
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mamuskapl

Cześć i czołem. Wiecie co… miałam przygotowany już prawie dla Was cały wpis.. długi .. opisujący moje życie z zaburzeniami lękowymi … i nagle, przez jąkać durną kombinację klawiszy (piszę dosyć szybko i nie zawsze trafiam w ten klawisz, w który powinnam) wszystko mi się skasowało … więc możecie sobie wyobrazić jakiego ataku paniki dostałam jak sobie uśw (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam witam!   Cześć i czołem! Witam Was serdecznie na moim blogu! W dzisiejszym i za raziem pierwszym wpisie chciałabym powiedzieć Wam po krótce jaki kontent planuję zamieszczać na blogu, jakie tematy chciałabym poruszać i co nieco o mnie. Chociaż nie przedstawię Wam prawdziwych danych o mnie! Ale o tym w dalszej części. Zacznijmy jednak od kontentu. Jak sama nazwa (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć i czołem! Mam nadzieję, że Nowy Rok zaczął się dla Was dosyć przyjemnie. Pomijając zmiany jakie znów wprowadził nasz rząd.  Chodzi oczywiście o Polski Ład, który wszedł w życie 1 stycznia. Mówi on międzyinnymi o zmianach podatkowych. Ponieważ nie mam wykształcenia z zakresu księgowości i ciężko byłoby mi mówić tutaj o rzeczach, któryc (...)

Zobacz pełny wpis »