Mamma_mia_giulietta

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog dzbanmammamia.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-11-09
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 89 dni temu

Najciekawsze wpisy Mamma_mia_giulietta

  Radom - moja mala ojczyzna O Radomiu i jego historii możemy mówić dopiero od okresu wczesnośredniowiecznego. W VIII-IX w. w dolinie rzeki Mlecznej istnieje osada typu wiejskiego. W drugiej połowie X w. powstaje gród warowny z dwoma pierścieniami wałów i fosą. Z czasem pełni on rolę grodu kasztelańskiego. Pierwsza wzmianka pisana o Radomiu z (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniach 24-25 września 2019 roku. Cała szkoła udała się na wycieczke, w której mieliśmy zaplanowane zwiedzanie miast takich jak Ciechocinek, czy Toruń. jako, że wyruszyliśmy z samego rana, to już około południa dotarliśmy do pierwszego przystanku- Ciechocinka. Naszym pierwszym punktem zainteresowania stały się tężnie. Poznaliśmy ich historie oraz spos&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
"Pilsudski". Film, który w radomskic kinach ukazał się na ekranie 13 wrzesnia bierzacego roku. Od początku było wiadomo, że film nie przejdzie obojętnie przez serca i mysły naszego narodu. Nie da sie także ukryć, że oczekiwania internautów były niezwykle wysokie. wedługo mojej subiektywnej percepcji, pomysł na film był wręcz znakomity, aczkolwiek wyko (...)

Zobacz pełny wpis »