Malyzawal

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog malyzawal.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-04-27
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Malyzawal

mój wpis na pewnej grupie na pewnym portalu... nikogo nie obrażając ale przekrój tej grupy jest mega niesamowity Troche patologii która "choruje na głowę" trochę dzieciaków które przerabiają adhd i wariacje hormonów w jakieś schizy... przez tych którym smutno i na tych co może na prawdę mają problem... osobiście uważam że grupa fajna sprawa jednak j (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień kolejny... kobieta zmienną jest... czasami o tym zapominam ze kobieta ma swoje humory... wręcz powinna je mieć bo jak można by docenić te lepsze dni kiedy nie było by gorszych. Bez ładu i składu w jednej chwili widzę światło w tunelu który się momentalnie zawala chwile później... puki co stoję na zgliszczach a wręcz na nich biegam co by zraucic brzucha... (...)

Zobacz pełny wpis »
Stres! Po wielu latach obserwacji dostrzegam ze stres powinien być uznany za chorobę XXIw. Jak byłem młodszy i przychodził dzień ważnego egzaminu to potrafiłem mieć 42stopnie temperatury bo tak się stresowałem... zaś wczoraj dwie sytulacje, jedna w pracy druga zaraz po pracy... pierwsza to dupek w pracy zajebał cały blat w kuchni kawa i cukrem jak byśmy mieli dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
IRYTUJĄCE! muszę Ci o tym powiedzieć bo aż mnie nosi! Przyszła po pracy... a ja zderzyłem się dowiedzieć jakie oferty aktualnie maja, jakie mail Shoty poszły, jak dobierają klientów i tym ze szef kazał jej korzystać bardziej z istniejącej bazy klientów niż szukać nowych i tym ze poprzedni klient który przyjechał kiedyś z Polski odwiedzić ich firmę bierze w ud (...)

Zobacz pełny wpis »
W piątek byłem w Polsce i robiłem badania krwi... pominiłem kortyzol czyli hormon stresu... podświadomie... chciałem go zrobić ale ostatniego dnia doszło do mnie ze chyba wynik tego badania nie wyszedł by najlepiej... stres zabija ludzi... Najpierw jest stres a później nadciśnienie, holesterol, rak, wylewy, zawały i inne takie... mówicie co chcecie za dużo przykład (...)

Zobacz pełny wpis »
Ponad 7 lat związku a ja dziś uświadamiam sobie ze to chyba nie to... czuje się w jakiś sposób lekko winny ze marnuje tyle swojego i jej czasu... dziewczyna jak najbardziej fajna, poukładana ale ciut zbyt tradycyjna dla mnie... lubię dziwactwa ale te pozytywne, lubię zboczone wariatki... i taka tez wyobrażam sobie matkę moich dzieci... tak żeby sex był nie tylko (...)

Zobacz pełny wpis »
Czuje się lekko w depresji z powodu kobiety... Ona mnie zaniedbuje i siebie... Kładąc się ze mną do łóżka robi to jak 50babcia... długie spodnie od piżamy itp. Czasami chciał bym czegoś sexy... czasami może nago... a już w ogóle mega extra sexy jest jak mówi mi ze „leje się z niej” chodzi o miesiączkę... ma dziewczyna implant hormonalny do antykoncepcji i tak (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo wcześnie rano a ja jakoś mało usatysfakcjonowany pół rocznym planem... 10marca kiedy jest dzień mężczyzny ktoś mnie olał... wtedy powiedziałem sobie OK poczekamy do września... kąwal czasu ale co poradzić i dziś mamy 1 października i generalnie powiedziałem to co chciałem ze ani wtedy ani wczoraj nic... generalnie jak sex jest 6razy do roku to by fajny sex (...)

Zobacz pełny wpis »
Twarda sztuka z niej... ale ja już nie wiem co myśleć byle do listopada a w między czasie pośle jej bukiet róż... ciekaw jestem jak zareaguje choć znając realia tej pioeprzonej stytulacji albo podziękuje albo pomyśli ze to tamten jej przysłał... jest piątek 28 września a ja siedzę na siłowni... tak myśle ze to dodam jak by napisała ze za te kwiaty to rzuci (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak jestem lekko zirytowany swoją obecna sytułacja ale możliwości nawet nie mam zbyt wiele... smutne to kurwa ze nie wiem co! Czasami siedzę sobie i myśle co co musi sobie o mnie myśleć czytelnik tego wszystkiego... pewnie coś w stylu „niezły pojeb!” Sex i komfort psychiczny to najprościej mówiąc dwie najważniejsze rzeczy w życiu... zaś pod hasłem komfort psy (...)

Zobacz pełny wpis »