Malkmalk

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog malkmalk.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-04-02
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Malkmalk

Najciekawsze wpisy Malkmalk

   Przedstawiam "Volvo construction set". Składa się on z dwóch pojazdów: wywrotki i koparki. W kabinach jest miejsce na mikrofigurki. W zestawie są też klocki 1x1, barierka i podjazd.      Koparka posiada ruchomą łyżkę, na której (niestety) jest mało miejsca, kabinę na jedną mikrofigurkę oraz podwójny przegub. (...)

Zobacz pełny wpis »
   Przedstawiam rolls royce'a silver ghost z 1909r. Posiada on wiele detali, takich jak: klamki (z gaśnic), fotele, koło zapasowe, silnik a nawet znaczek firmowy. Mieszczą się w nim mikrofigurki. Ma on tez dwie funkcje: otwierane klapy slinika oraz... otwierany dach.   (...)

Zobacz pełny wpis »
     Wydawanych jest kilka gazetek Lego. Jednak moja ulubiona to "Lego City". Ukazuje się od ok. 2 lat. Do każdego numeru dodawany jest mały zestaw, najczęściej związany z policją (ale nie tylko - był też np. nurek, a w nabliższym numerze ma być kosmonauta). W gazetce są zawsze komiksy, plakaty, łamigłówki. Ale wg mnie najfajniejsze są dodaw (...)

Zobacz pełny wpis »
   O klockach Lego napisano już chyba wszystko. Pobudzają kreatywność. Rozwijają wyobraźnię. Są niesamowitą zabawką. Towarzyszą mi od prawie 9 lat, bo pierwsze Duplo dostałem, gdy miałem niespełna półtora roku i odtąd ciągle się nimi bawię.      Ale Lego to nie tylko klocki. Bardzo lubię książki Lego i o Lego. Uwielbiam (...)

Zobacz pełny wpis »
     Przedstawiam najnowszą wersję kultowego i lubianego vw garbusa. Garbus ma otwierany tył, w środku są kwiatki. Jego światła są umieszczone pod kątem, we wnętrzu pięknie prezentują się zegar, zrobione z wrotek.  (...)

Zobacz pełny wpis »
    Oto audi quattro.  Posiada ono wiele interesujących szczegółów, takich jak: zaokrąglony spojler, dolny wlot powietrza czy nawet "nadruk", zrobiony z dwóch okrągłych klocków na drzwiach, które się otwierają. Auto ma też duży prześwit i dużo miejsca w kabinie. (...)

Zobacz pełny wpis »
       Moja dzisiejsza praca - uroczy, odrobinkę nieśmiały ufoludek. Jest tak miły, że zabrał szturmowca na spacer.   (...)

Zobacz pełny wpis »
      Przedstawiam forda mustanga trzeciej generacji III z 1989r. Jest to wierna kopia oryginalnego modelu z 1989r. Posiada on nawet zagłówki foteli.   (...)

Zobacz pełny wpis »
   Oto lamborghini miura.  Posiada ona wiele ciekawych detali, takich jak: "rzęsy", tylna szyba i zderzak, a w środku mieszczą się 2 mikrofigurki.     (...)

Zobacz pełny wpis »
     Leniwy strażak jest naprawdę bardzo śpiący, więc położył się na kanapie Lego i zapadł w sen. Kiedy sie obudzi, z pewnością wypije trochę "energetyka" (energetyki szkodzą zdrowiu!) oraz popatrzy na kwiatki.   (...)

Zobacz pełny wpis »