Malinowa93

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Toruń
Główny blog dotrzecdosedna93.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-06-01
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Malinowa93

Muzyka na codzień          Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak ważną rolę w życiu człowieka pełni muzyka.  Towarzyszy mu na codzień w róznych sytuacjach.  Kiedy jesteśmy smutni, w euforii, zakochani, w depresji. Kiedy walczymy o lepszą rzeczywistość. Bez niej,życie byłoby szare. Wprowadza do naszego świata kolory.  Nie od dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
356 dni-hit czy kit  Każdy z nas zapewne słyszał o 50 twarzach Greya. Jest to romans nieśmiałej Anny i przebojowego Christiana.  Oboje pochodzą z dwóch światów. Książka ta stała się światowym hitem i została zekranizowana. Polacy z kolei doczekali się polskiej wersji 50 twarzy Greya, czyli 365 dni.     365 dni - fabuła  Kontrowersyjna k (...)

Zobacz pełny wpis »
Gwiazda Internetu              Bardzo dużo czasu spędzam ostatnio na czytaniu artykułów z internetu. Szczególną uwagę zwróciłam na ten o Lil Uzi Vercie na glamrapie( jako jedni z pierwszych napisali o nim). Różowy diament w czole Lil Uzi Verta za 24 mln dolarów. Pamiętam, że mnie to zaciekawiło i postanowiłam (...)

Zobacz pełny wpis »
      Czym jest plotka?      Dzisiaj zmierze się z bardzo trudnym i aktualnym tematem jaki jest plotka. Chyba każdy w swoim życiu musiał się z nią mierzyć choć zazwyczaj nie wiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem i bardzo ciężko z nim walczyć. Może wywoływać u osoby,która pada jej ofiarą problemy na (...)

Zobacz pełny wpis »
Parasite- doceniony na całym świecie  Jest to tragikomedia wyreżyserowana przez Bonga Joon -Ho. Koreański film, o którym stało się głośno w 2020 roku. Zdobywca 4 nagród Oscara i 32 nominacji: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy oraz najlepszy scenariusz  oryginalny.  Historia opowiedziana w filmie  Główni boha (...)

Zobacz pełny wpis »
Magia słowa   Wczoraj spełniły się moje marzenia. Pomyślnie przeszłam rekrutację i mam nadzieję,że wszystko się ułoży. Był to dzień bardzo pomyślny, słoneczny i ciepły . Pełen miłych spotkań i niespodzianek. Do wieczoru pozostawałam w stanie, który można by było określić jako euforia. Uśmiech nie schodził mi z ust.  Potem humor  sp...ł mi oczywiście facet.&n (...)

Zobacz pełny wpis »