Malina_ta_dziewczyna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Malina joanna Zbytek
Główny blog malina-ta-dziewczyna.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Malina_ta_dziewczyna

właśnie przed tymi fajnymi, biało mikołajowymi świętami dowiedziałam się że zaczęło się moje dorosłe kurwa życie. Nie wiem jak to zrobię ale muszę całkowicie sama się utrzymać. Począwszy od opłaty za mieszkanie mojej matki w którym mieszkam, po środki spożywcze utrzymujące mój organizm w procesie przemijania. Wspaniali pracodawcy oczekujący nieskończonej mej wdzięczności za (...)

Zobacz pełny wpis »
jak dzisiaj na molo, panny z rozowymi nosami smigajace na lyzwach na slizgawce przed Rotundą, minus 10 na dworze, z polnocy ciagnie mroz, mewy dra sie wnieboglosy, oblodzone slupy molo, sauna a po niej przechadzka po sniegu na golasa i wywiniecie orla na trawniku przed domem tez na golasa. i marzenia o tym kim stalibysmy sie majac w portfelu najwyzsza nagrode pieniezna swiat (...)

Zobacz pełny wpis »
jak tam wszystkie ciasta świata pochowane w brzuszkach blogowiczów? ja tam jestem jak co roku    ogupiona    makowcem   a  wlasciwie  makiem, i szlajam sie z kata w kat a w kazdym kacie jak nie bigos to czekolada.   ale wlasnie zaraz wybieram sie na lodowisko na molo w sopocie i bedzie nieco upadkow ciez (...)

Zobacz pełny wpis »
czasem chcialabym zeby ktos chcial powiedziec cos do mnie na temat tego co pisze czy jest to mozliwe? musze nakląć się naświęta które wszyscy kochają czy opowiedzieć jak dobrze mi gdy kocham się od tylu????????????? (...)

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »