Malenkidzik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bytom
Główny blog finanseria.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-02-20
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 83 dni temu

Blogi zarządzane przez Malenkidzik

Najciekawsze wpisy Malenkidzik

Dlaczego zarządzanie finansami osobistymi jest ważne? Zarządzanie finansami osobistymi jest ważne, ponieważ zapewnia kontrolę nad swoimi finansami. Chodzi o to, abyś nie tylko był świadomy swojej sytuacji finansowej, ale także wiedział, jak nią zarządzać. Zarządzanie finansami osobistymi jest ważne dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są młodzi, czy starsi. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wprowadzenie do języka polskiego i przegląd gramatyki Język polski jest językiem urzędowym Polski i mniejszości polskojęzycznej w innych krajach. Należy do zachodniosłowiańskiej gałęzi języków słowiańskich. Język ma swoje korzenie we wcześniejszej formie staropolszczyzny, używanej do około XVI wieku. Alfabet polski jest oparty na alfabecie łacińskim z (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to jest krzyżówka i jak ją rozwiązać? Krzyżówka to układanka, w której słowa są ułożone w siatkę czarnych kwadratów. Celem jest wypełnienie każdego kwadratu jedną literą, zwykle zaczynając od lewego górnego kwadratu i kończąc na prawym dolnym. Wskazówki dla każdego słowa są podane w białych komórkach, kt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »