Malaresia22

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głubczyce
Główny blog malaresia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-08-01
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Malaresia22

Śmierć! Tak ciężko się o niej myśli a jeszcze trodniej mówi. Ból po stracie bliskiej osoby jest nie do zniesienia, rozrywa od środka. Potem rodzi się strach, jak żyć z tą pustką po stracie gdy jest ona tak głęboka a dotyk myśli choćby muśnięcie sprawia niesamowitą przykrość. Czasem brak tej potrzebnej bliskości doprowadza człowieka na skraj wytrzymałości a śmierć zacz (...)

Zobacz pełny wpis »
Olśnienie Mija dzień za dniem Przy tobie Mija rok za rokiem Przy tobie Posiadłam wielką wiedzę O tobie Prawie przystko wiem Na Twój temat   Przychodzą jednak chwile Jak ta Gdy nagle zmienia sie Wszystko   Czasem myślę że nic nie wiem O tobie Zaskoczenie i zdumienie wywolane Przez ciebie Wszystko lśni i błyszczy Przez ciebie Cały mój świa (...)

Zobacz pełny wpis »
Samotność Siedząc czasem W ciemnym pokoju Słyszę dzięki Wyobraźnia widzę ludzi Oczami widzę czarną nicość Uszami coś słyszę Lecz nie jest to rozmowa Choć w wyobraźni szepczą Cichutko mówią do siebie "jak tu nam dobrze Gdy nikogo niema" I tak codzień słychać rozmowy Bo na prawdę nie mówią wiele Nawet szeptem   (...)

Zobacz pełny wpis »
Patrząc Przed siebie Przemierzam kolejne kilometry Elementy krajobrazu Migają kolorami zieleni i brazu Pogrążona w zadumie Szukam wyjasnienia Szukam odpowiedzi Dlaczego wciąż Jestem bezimienna (...)

Zobacz pełny wpis »