Malaala-1

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zgierz
Główny blog nasze-zwariowane-zycie.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-10-13
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Malaala-1

Od wielu lat młodzi ludzie zastanawiają się kogo wybrać by uchwycił najpiękniejsze momenty ze ślubu. Kamerzystę czy fotografa. Sama przez pewnie czas analizowałam wszystkie za i przeciw i oto wnioski do jakich doszłam: Fotograf:  Zdjęcia ślubne są już tradycja i każda młoda para chce posiadać właśnie taka pamiątkę. Jednakże ceny tych zdjęć ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym z wami podzielić się jedna z moich pasji. Uwielbiam jazdę konną, czytanie książek i pływanie, lecz najbardziej zajmuje mnie i najbardziej cieszy największą moja pasja- fotografia. Robienie zdjęć po pierwsze sprawia że życie staje się piękniejsze, (przynajmniej na zdjęciach) po drugie przykleja uśmiech na usta co jest chyba najważniejsze. Wiadomo jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przez cały dzien meczyło mnie jakies przeczucie, że o czyms zapomniałam. Sprawdziłam, zabrałam portfel, klucze, zamknełam mieszkanie itp. Przez całydzien w pacy nie mogłam sobie przypomniec co to było.  W koncu jakoś w srodku dnia dotarło do mnie, że to jest ten dzien w końcu  całkiem nowe wypasione ekskluzywne meble zamówione przeze m (...)

Zobacz pełny wpis »