Mala_olsztyn

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marta Awgustynowicz
Główny blog maa-olsztyn.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-06-14
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mala_olsztyn

TyLko jA i mOjA pRzeStrZeń... biOrE z NieJ tO cO naJlepSze... i NiE oDDaM... :)www.trini.extazy.pl ps... chcecie żebym wróciła? NoTkI z DrUgIeGo BlOgA.... NiE ChCe PrZeRwY W ZyCioRySiE... :*:*:* 2004-11-17 21:26:29 I stało się tak jak tylko mogło się stać... Cisza głucha, która sprawia wieksze cierpienie niż każde, nawet najgorsze słowo... Wszytstki (...)

Zobacz pełny wpis »
Heh... to jest już koniec.. koniec GimNazJum... początek LO... 10 lat... 10 z 16 lat mojego życia spędziłam w tej szkole... ZSO 3 :D tyle wspomnien... super ludzie... wszystko odeszło, już nie wróci... wiele wspaniałych chwil szczęścia, jeszcze wiecej wylanych łez... nowe przyjaźnie... pierwsza miłość... cały mój świat... i wszystko minęło... heh... Boje się nowej szkoły... boje si (...)

Zobacz pełny wpis »
wczoraj oczwiście jak przed każdym wyjściem czy apelem rano zadzwoniła do mnie karolina zeby mnie obudzić hehe i jak zwykle przed takim wyjściem musiała na mnie chwilkę poczekać... co jak zwykle skończyło się tym że się spóźniłyśmy :D hehe no może by było inaczej gdybyśmy nie zachodziły po stachę (jak zwykle :P). do szkółki dotarłyśmy o 9:15 (apel zaczął się o 9:00 a mieliśmy byś w (...)

Zobacz pełny wpis »
tak sobie ostatno myślałam co by było gdyby... hehe... i przy tej też okazji wspominałam stare dzieje!!! ( czyt. notki z października ) aż tu taka niespodzianka... rafał do mnie napisał na gg... rafał m. ta rozmowa mnie zaskoczyła... Rafal (20:23)a co chcialabys jeszcze raz sprobowac jakosc w przyszlosci? marcia (20:23)proszę nie zadawaj mi takich  pytań Rafal (20 (...)

Zobacz pełny wpis »
"oddaje Ci mą duszę, a z nią miłość bez granic, będę cię na zawsze kochał i nie zmienienie zdania za nic, to uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie na zawsze w moim sercu... tylko TY kochanie"   ..::RAPERTUAR STOK  EWELINKA::..   heh ciągle słucham tej piosenki... jakoś mi się tak milusio robi J hehe już wczoraj miałam dodać tą notkę ale z młodym się znowu (...)

Zobacz pełny wpis »
mam dziś nienajciekawszy nastrój... może to dlatego że niedługo zaczyna się szkoła, ale napewno jest to związane z dzisijszym, przypadkowym spotkaniem pana rafała :(. nie wiem sama co mam myśleć, nie wiem co czuje, nie wiem nawet czy coś w ogóle czuje... może to tylko niedosyt... nie wiem nie mam pojęcia... wiem tylko jedno muszę o nim zApOmNiEć i to jak n (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja mamusia się rozchorowała. Buuuu... Smutno mi bo widze że jest jej źle. Ale staram się jej pomoc... na ile tylko moge.W ostatnich dniach uswiadomiłam sobie coś bardzo ważnego... Że przez jedną głupią decyzje straciłam coś tak wspaniaego... Cholernie tego żałuje. Gdybym mogła cofnąc czas... Ale niestety nie mogę i narazie musze żyć z świadomoscią ogromnego niedosytu. Teraz (...)

Zobacz pełny wpis »
I. To nie była miłość jak w "Przemineło z Wiatrem" ! Ty miałaś duży biust, a ja miałem sałate. Impreza u chłopaków, potem wziolem cię na chate w tedy nie wiedziałem że pierdole zwykłą szmatę. O 8:00 na rynku knajpa impra no i poszło, nowa sytuacja wydawała się być prostą. Szkoła potem rynek a wieczorem czas dla Ciebie tak ładnie pierdoliłaś że jest Ci jak w niebie. Moim kuplom ciek (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas przemyśleń i zadumy. W dniu tym wracamy pamięcią i modlitwą do osób nam bliskich, które już opuściły nas, życie doczesne i są już w lepszym świecie. Wspomninam czule 3 osoby, które odeszły.Pierwszą z nich jest moja prababcia, która była mi bardzo bliska. Była opoką, dobrym aniołem i jedym słowem potrafiła odgonić ducha z szafy. A dziś prawie nie pamiętam jak w (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy siedzie i patrze w gwiazdy Zastanawiam się nad Twoimi słowami   Nie mogłam tego zrozumieć Ciągle myslałam że żartujesz Mówiąc „to koniec”   Teraz po roku zniknąłeś Z mego serca i pamięci Jakze się ciesze   Chce powiedzeć tylko dziekuje Za wszystkie piękne chwile Mojej pierwszej miłości   Myslenie o Tobie Już nie boli... Trini (...)

Zobacz pełny wpis »