Mala2212

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog zycie-eh.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-11-15
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mala2212

Hejka Jestem Iza i jestem tu nowa wiec bardzo prosze o wyrozumiałość jeśli będę robiła tu coś nie tak :) Nigdy jeszcze nie pisałam bloga, a teraz nakłoniła mnie do tego sytuacja. Muszę sie wygadać i nie mam komu :( to jest jedyne miejsce gdzie mogę być naprawdę do końca szczera...   Tak czasami sobie sie zastanawiam co ja takiego w życiu zrobiłam, że nie mogę być szczęśliwa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno tu nie pisałam ale mialam problemy z netem.Z B. oczywiście nic sie nie wyjasniło. Pisze, dzwoni, mówi, że kocha, że teskni, że strasznie przeprasza, że nie chciał zeby to wszystko tak wyszło.A jak pytam co się stało, co zrobił to mi mówi, ze powie mi ale to nie jest rozmowa na telefon i że koniecznie musi się ze mna spotkać ale dopiero będzie mógł pod kon (...)

Zobacz pełny wpis »
No i stało się tak jak myślałam. B. się odezwał ale oczywiście dalej nic nie wiem :( ciągle mi powtarza że zrobił coś głupiego, że przeprasza.Napisał mi ostatnio smsa że musi się ze mną spotkać ale ja mu nic nie odpisałam.  Pozniej jeszcze dzwonil ale nie odbierałam. Nie chce z nm gadać :( Byłam wczoraj na treningu. Cały czas myślałam o Nim, nie mogłam na niczym sie skupić, n (...)

Zobacz pełny wpis »