Mala-kuchareczka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog kuchenny-zakatek.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-06-15
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 117 dni temu

Blogi zarządzane przez Mala-kuchareczka

Najciekawsze wpisy Mala-kuchareczka

Słodkie, czekoladowe babeczki z rodzynkami, orzechami czy bananami kocha każdy łasuch słodkości. Są one wspaniałym dodatkiem do popołudniowej kawy oraz doskonale sprawdzają się na różnorodnych imprezach okolicznościowych. Warto zatem posiadać w szafce kuchennej foremki do babeczek.   Łatwe pieczenie babeczek w foremkach z silikonu   Muffinki ora (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecna moda nakazuje powściągliwość, jeśli chodzi o dodatki i ozdoby w domu. Dominują czyste, białe wnętrza ocieplone drewnem. Dodatki powinny być nieliczne, by nie przytłaczać i nie wprowadzać chaosu do wnętrz. Dobrym sposobem jest więc wprowadzenie przedmiotów codziennego użytku, które dodatkowo będą zdobić wnętrza. Jakie praktyczne dodatki kuc (...)

Zobacz pełny wpis »
Urządzając przestrzeń kuchenną należy wziąć pod uwagę nie tylko estetykę wnętrza ale także jego funkcjonalność, zwłaszcza w przypadku, gdy ma to być centralna przestrzeń w domu służąca zarazem przygotowywaniu zdrowych posiłków jak i integracji wszystkich domowników. Obecnie, w trendach aranżacyjnych dominuje jasna kolorystyka oraz drewnian (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy, kto organizował eleganckie przyjęcie, stanął przed wyborem odpowiedniej zastawy stołowej. Jednym z jej obowiązkowych elementów są kieliszki do wody. Stylowych kieliszków do wody na naprawdę szykownym przyjęciu nie powinno się zastępować kieliszkami do wina, ale przy mniej formalnych okazjach jest to dopuszczane. Jak wyglądają kieliszki do wody (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzięki temu, że w polskich ogrodach są bardzo często sadzone krzewy owocowe i drzewka, zioła, kwiaty, łatwiej jest nam skomponować na zimę taką nalewkę, która smakowo będzie odpowiadała nam najbardziej i jaka będzie idealna na stół świąteczny, czy podczas organizacji imprezy. Nalewki czy wina to trunki typowo kobiece. Nie są bardzo mocne, ale dzięki (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór ładny w talerzyków deserowych to tak naprawdę drobnostka, jednak dla kobiet, które bardzo lubią serwować pyszności w elegancki sposób, ma to duże znaczenie.    Talerzyki deserowe utrzymane w prostym eleganckim stylu Ozdobne talerzyki deserowe nie przemawiają do każdego. Niektórzy preferują prosty ponadczasowe i b (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastawa stołowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu. Bez niego nie sposób sobie wyobrazić obchodzenia jakiejkolwiek okazji, nie wspominając już o wydaniu uroczystego obiadu.   Równie ważne jak całość Wśród części składowych zastawy stołowej nieco ignorowane są talerzyki deserowe. Często po (...)

Zobacz pełny wpis »
Sól i pieprz to takie potrawy, które bardzo często są użytkowane w kuchni do przygotowywania różnych potraw. Dlatego absolutnie niezbędnym dodatkiem, który powinien się znaleźć w każdej kuchni jest młynek do pieprzu i soli. Dobry młynek – czyli jaki? To wszystko zależy od subiektywnych odczuć i indywidualnych potrzeb każdego z nas (...)

Zobacz pełny wpis »
W jaki sposób można sprawić, że kuchnia będzie lepiej zorganizowana? Co wpłynie na zachowanie w niej ładu i porządku na co dzień, bez większego wysiłku? Przede wszystkim warto wyposażyć swój dom, a szczególnie kuchnię w różnego rodzaju pojemniki, które pomogą uporządkować wszystkie akcesoria w domu.    Jakie pojemniki (...)

Zobacz pełny wpis »
Mężczyźni najczęściej wychodzą z założenia, że produkty takie ja ozdobne talerzyki do deserów nie mają w domu absolutnie żadnego znaczenia. Jest to z ich strony błędne myślenie, ponieważ każda kobieta zwróci na coś takiego uwagę przychodząc do kogoś na przysłowiową "kawę". Jakie talerzyki wybrać? W związku z tym wiele kobiet zastanawia si (...)

Zobacz pełny wpis »