Maksefekty

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ełk
Główny blog maksefekty.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-02
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Maksefekty

Posiadanie kominka jest wspaniałą rzeczą. Nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść w zimowy lub jesienny wieczór przed rozpalonym kominkiem. Obecnie kominki posiadają osoby, które wybudowały dom i zaplanowały budowę kominka, lub mieszkają w domu czy mieszkaniu z poprzedniej epoki. Kominki często były na wyposażeniu w takich domach, lub mieszkaniach o (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma na świecie jednostki, jaka uwielbia remontu prywatnego mieszkania. Prawda, bowiem jest taka, że jest to moment, kiedy zasoby naszego portfela w niezmiernie prędkim tempie się uszczuplają, a każda remontowana nawierzchnia odkrywa przed nami niemiłe i kosztowne niespodzianki. Jeżeli jednakże na taki krok się już zdecydowaliśmy to należałoby zaangażować profe (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakup własnego mieszkania daje ogromne poczucie satysfakcji, szczególnie jeśli zapracowaliśmy na nie zupełnie sami. Niektórzy jednak decydują się pójść o krok dalej i zamiast mieszkania postanawiają kupić dom. Domy sprzedawane na rynku wtórnym często wymagają remontu, lecz satysfakcja posiadania własnego miejsca na ziemi rekompensuje wła (...)

Zobacz pełny wpis »