Makowczes

Profil blogera.


makowczes

Informacje ogólne

Lokalizacja Piotrkow
Główny blog makowczes.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-07-17
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 30 dni temu

Najciekawsze wpisy Makowczes

Na jakiej muzyce się wychowałem? Jakiej muzyki w dzieciństwie słuchałem? W ucho wpadała i przekaz miała Była wspaniała, energię dawała Muzyka Rockowa i Metalowa Była i jest dla mnie wyjątkowa Pierwsze zespoły jakich słuchałem O żadnym jeszcze nie zapomniałem Nirvana, Red Hot i Metallica Taka dzieciństwa mojego muzyka Iron Maiden, Korn i AC/DC Taka muzy (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiedz mi o sobieOpowiedz o swojej osobieOsobowość swoją opowiedzOdpowiednia osobowośćOsobna odpowiedzialnośćOsoba odpowiadającaOdpytywana odpowiednioNie chcesz nic powiedzieć?Może nie wiesz nic o sobie?Nieodpowiedzialność nieśmiałościRyzykowny i roztropnyCałkowicie nieokreślonyNiesamowicie milczącyNic nie wyjawiającyOwiany tajemnicąCzłowiek renesansu (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to dzieje się na świecie? Strach, panika, sami wiecie Ludzie wokół umierają Swe rodziny zostawiają Człowiek jest tak bardzo kruchy Bardziej czuły jest od muchy Nie wiesz kiedy, jak i gdzie Życie może skańczyć się Dzisiaj jesteś, a jutro nie Źle na świecie dzieje się Szanuj życie swe i innych Broń siebie, lecz nie krzywdź innych Dbaj o bliski (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziwne stany i zjawiska Ja to obserwuję z bliska Czy to w mojej głowie wszystko? Koniec świata jest już blisko? Co tu kurwa dzieje sie? Czy ktoś chce zrozumieć mnie? Nie pojmuję co się dzieje Najbogatszy się z nas śmieje Żądza kasy, żądza władzy Doprowadza do zarazy Coraz więcej ludzkich zgonów On ma w bankach moc milionów Bez skrupuł (...)

Zobacz pełny wpis »
Słucham muzyki i tak myślę sobie Co Ty widzisz we mnie, co ja widzę w Tobie? Te wszystkie myśli mnie przytłaczają Dlaczego ludzie tak się zbliżają? Co ciągnie ludzi tak bardzo do siebie? Czy to, że razem jest im jak w niebie? Czy te uczucia są czegoś warte? Nie raz stawiałem wszystko na jedną kartę Jak się to kończyło... Szkoda gadać Całą to miłoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Świeci słoneczko sobie na niebie Uśmiecha się do mnie, uśmiecha do Ciebie Swoim ciepełkiem chce nas otulić Tak jakby chcialo mocno przytulić Gdy słonko świeci to lepszy jest dzień wszelkie troski znikają gdzieś chen Gdy słonko zachodzi i księżyc świeci Kładą się spać dorośli i dzieci Wtedy jest czas na odpoczynek Dobrze nam zrobi nocny spoczynek Rano (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym są dla Ciebie ludzkie uczucia? Kamieniem w bucie, czy gumą do żucia? Czy myślisz czasami co człowiek czuje? Czy jest porządny, czy Cię opluje? Co warte jest pomaganie bliźniemu? Wszystko zależy dobremu czy złemu Czy pomagając chciałbyś coś w zamian? Głową Twą zawładnął chyba zły szaman Pomagać powinno być w ludzkiej narurze Raz jest się na dole (...)

Zobacz pełny wpis »
Co się dzieje? Łeb rozsadza Co wyczynia nasza władza Propaganda, strach, panika Nawet z półek papier znika Jakiś wirus ludzi truje Źle się dzieje, nie żartuję Tutaj pusto, tam zamknięte Otwarte kościoły. Święte? Czy powoli kończy się Świat? Brata może zabić brat Rękawiczki no i maski Nie dodadzą Bożej łaski Nie daj się zniewolić w domu N (...)

Zobacz pełny wpis »
Ile wart dziś jest nasz świat? Tyle co bez płatków kwiat Wszędzie wojny, kłamstwa, zło Każdy myśli, no to co? A tu odliczanie trwa Zginiesz Ty i zginę ja Wojna to zabawa bogatych ludzi Takim nigdy sie to nie znudzi Zwykłych ludzi mają gdzieś Zniszczą nawet biedną wieś W imię krwi i w imię władzy Większość świata ktoś wysadzi W imię pychi i (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to za okrutny świat? Gdzie brata zabija brat Rządza kasy w imię śmierci Nie ostatni i nie pierwsi Nienawiść i okrucieństwo To nie nasze człowieczeństwo Chamstwo, zawiść no i zemsta Nie dodadzą Tobie męstwa Wielka władza ponad wszystko Zrobią wiele by być blisko Pchają ryje do koryta Za jaką cenę, nikt nie spyta Podnoszą rękę na niewinnego Do ja (...)

Zobacz pełny wpis »