Majkelwajrakson

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nysa
Główny blog spolecznoscimajkela.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-04-10
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 187 dni temu

Najciekawsze wpisy Majkelwajrakson

Oprogramowanie MediaWiki ma strukturę w stylu modułu i bez większych kłopotów może być modyfikowana i ulepszana przez rozszerzenia , które dodają nowe funkcje widoczne dla użytkownika systemu jako nowe strony specjalne lub nowe możliwości znaczników wiki. Portale społecznościowe to miejsca w Internecie, gdzie każdy użytkownik może stworzyć sw&o (...)

Zobacz pełny wpis »
MediaWiki jest wolną aplikacją sieciową. Została ona zaprojektowana do działania na dużych "farmach serwerowych" udostępniających strony odwiedzane przez wiele milionów osób dziennie, czy jak na przykład mojego bloga . MediaWiki jest wyjątkowo wydajnym, skalowalnym oprogramowaniem. Można edytować swój tekst praktycznie bez ograniczeń. Jest to (...)

Zobacz pełny wpis »
10 lutego 2009 r. podpisano w Luksemburgu pierwsze europejskie porozumienie na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa młodzieży w sieci. Główne punkty tego porozumienia zakładają:   - zaoferowanie prostego w użyciu i łatwo dostępnego przycisku „zgłoś nadużycie”, umożliwiającego jednym kliknięciem zgłoszenie niewłaściwego kontaktu lub zachowani (...)

Zobacz pełny wpis »
Powstanie liczących się polskich portali społecznościowych datowane jest na lata 2004 – 2006. Od naszej klasy aż do teraz, czyli facebook youtube czy tinder. Przed nami jest coraz więcej możliwości i nadal się rozwijamy. Od tej pory polska sieć rozwija się właśnie w kierunku portali integrujących funkcje zarówno forum, jak i czatów, list dyskusyjny (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Mam na imię Michał i jestem uczniem szkoły średniej. Przedstawiam projekt któy ma na celu przedstawić wam społeczności w internecie. Jak należy się zachowywać ? Jak nikogo nie urazić ? Na te pytania odpowiem wam właśnie tutaj, na moim blogu. (...)

Zobacz pełny wpis »