Majasemeniuk

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog semeniukmaja.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-09
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Majasemeniuk

Ed ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych: 1. "+" 2011 2. "X" 2014 3. "5" 2015 4. "Divide" 2017 5. "No.6 Collaborations Project" 2019 W Styczniu 2011 roku, podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Atlantic Records. Jego wszystkie piosenki odnoszą niewyobrażalny sukces! Do najbardziej znanych należą: "Shape Of You", "Perfect", "Castle On The Hill", "Galway Girl", (...)

Zobacz pełny wpis »
Ed Sheeran, a w zasadzie Edward Christopher Sheeran jest brytyjskim piosenkarzem. Urodził się 17 lutego 1991r. w Hebden Bridge. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął w lokalnym chórze koscielnym gdy miał zaledwie 4 lata! Granie na gitarze również nie było mu obce. W wieku 11 lat poszedł z ojcem na koncert Damiena Ricke'a, który zainspirował go do tworzenia muzyki (...)

Zobacz pełny wpis »
Sheeran może pochwalić się znakomitymi piosenkami ale i swoimi tekstami! Pisze je zarówno dla siebie jak i dla światowych gwiazd. Jest on autorem lub współautorem wielu przebojów, np: "Love Yourself" Justina Biebera, "Say You Love Me" Jassie Ware, "Cold Water" Major Lazer czy "Your Song" Rity Ory. Piosenka, która okazała się jego wielkim sukcesem-"Shape (...)

Zobacz pełny wpis »