Maja55

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Siekierki wielkie
Główny blog maja55.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-11-03
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Maja55

Nieśmiało zaczynam pierwszy wpis na moim blogu i zupełnie nie wiem od czego zacząć. Myślę, żę wypada się przedstawić więc mam na imię Sylwia, jestem żoną i matką. Wiek dojrzały choć czasami myśli jak i zachowanie odbiega od tej normy :) Zapewne moje wpisy będą chaotyczne i nie zawsze poukładane dokładnie, pięknie jak na półkach ale to też świadczy o tym, iż trochę taka właśn (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio zdradziłam Wam parę swoich wyblakłych wierszy, teraz opowiem o książce a raczej opowiadaniu napisanym w 80 kartkowym zeszycie. Miałam pewnie koło 16-17 lat. Myślę, że cała ta historia opowiedziana w tej książce wzięła się z tęsknoty za przeżyciem jakiejś przygody lub po prostu za bardziej intensywnym życiem w gronie przyjaciół i rówieśników. Mogę zdrad (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakieś 5 lat temu wzięłam udział w warsztatach deoupage czyli metody ozdabiania przedmiotów serwetkami, specjalnymi papierami, farbami oraz lakierem. Te prace powstały właśnie na takich warsztatach i był to mój początek przygody z ozdabianiem przedmiotów. Jak mi poszło to sami możecie osądzić :)     (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »