Magic-imagination

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Czarnecka
Lokalizacja Ogrodzieniec
Główny blog magic-imagination.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Magic-imagination

Mój mały nałóg, Niewinny Jak uśmiech aborcyjnego noworodka...   Nieszkodliwie, Owijam myśli Wyróżnionych wokół małego paluszka, Omamiam zapachem, Przeszywam na wskroś Słowami, Przysparzam o zawroty głowy.   Sprawiam Że szybujecie Ramię w ramie z marzeniami. Głupie nieloty przez chwilę Na chwilę Obdarowane piórami, Którymi i tak Bez instrukcji obsług (...)

Zobacz pełny wpis »
Cierpiałam na ciążę, Miałam pryszcza na brzuchu, Motyle w żołądku co rano I podwójne tętno.   Cierpiałam na urojenie, Spłodziłam je z czekoladowym Mikołajem, Który popełnił samobójstwo na wieść O ojcostwie.   Cierpiałam na samotność, Pan doktor zalecił codzienne okłady z rumianku I kakao przed snem, Nie pomogło.   Cierpiałam, płakałam, osiwiałam Zmars (...)

Zobacz pełny wpis »
Zamykam oczy, Strzelają zapałki, Spokojnie Zamykam oczy, Kwarantanna Doznań cielesnych Od Doznań zmysłowych. Zaciskam powieki. Biała mgła przed oczyma, Gęsto od uczuć w sercu, Tłoczno w umyśle... Kilka dreszczy Podrzuca Mym bezwładnym ciałem. Magia zaczyna działać, Okruchy drewna w oczach, Rozpuszczają się czekoladowo. Krew spływająca po policzkach Ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Filuternie spogląda zza burzy czarnych loków, Mruga oczyma Kokieteryjnie trzepocząc firanami rzęs. Okleja wszystkich lepkim Złudzeniem Miodowego mistycyzmu. Uśmiecha się tajemniczo, Przyciągając zaciekawione spojrzenia Potencjalnych kochanków. Córka dziadka od płaszcza podszytego hipnozą, Delektuje się Co raz to nowymi sztukami Wyuczonymi Z Malinowej Biblii, W małej c (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak porcelanowa lalka, Wykrzywiam swą twarz w nieszczerym uśmiechu, Biegnę by nie ruszać się, Śpieszę się po nią, Po trupach do śmierci, Za wszelką cenę Chcę przeprowadzić eutanazję uczuć, Zamknąć okno, Zgasić świeczki, Wypuścić kanarka, Utopić rybki. Ubrać białą suknię, Dać świadectwo wyimaginowanej pruderii, Która nigdy mną nie rządziła. Jak porcelanowa lalka, Utkw (...)

Zobacz pełny wpis »
Wywoływał widma przeszłości Wśród złocistego blasku świec W zaklętym kręgu Wśród głuszy drzew Na śnieżnej polanie   Chciał odnaleźć córkę rybaka Zagubioną wśród fal Na przezroczystym statku czasu Z purpurowo wydętymi żaglami   Przyszła do niego nocą Zmaterializowała się we snach Piwnooka dziewczyna o śniadej cerze Pełnych ustach smakujących gwiazdami I ocza (...)

Zobacz pełny wpis »
Kimże jesteś o dziwna siło niedostępna W księgach nie zapisana W gwiazdozbiorach nie odznaczona Pojawiasz się rzadko Przychodzisz na krótki moment Dając przez chwilę zapaść w konsternacji Celebrujemy tą chwilę małymi kęsami Budzisz podziw w naszych sercach Ty cielesności, sukni i twarzy pozbawiona Którą miłujemy resztkami sił naszych Przez ciebie znosimy męki zadawane p (...)

Zobacz pełny wpis »