Magdawesolek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gryfice
Główny blog gdydokuczajaplecy.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-04-05
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Magdawesolek

Czyli to pytanie, które dla osoby z chorym kręgosłupem jest niezwykle ważne. Nie tyle samo pytanie, co raczej odpowiedź. A mnogość modeli na rynku wcale nie ułatwia nam tego zadania. Kiedy bolą plecy, jesteśmy gotowi wypróbować wszystkiego, a nie zawsze wiemy, jaki maerac będzie dla nas najbardziej odpowiedni.  Postanowiła się więc przyjrzeć (...)

Zobacz pełny wpis »
W jednym z poprzednich postów pisałam o tym, czy rzeczywiście twardy materac jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli mamy problemy z kręgosłupem. Okazuje się, że nie zawsze, lepiej jest zwrócić uwagę na to, jak nasze ciało układa się na materacu. O tym jednak już pisałam, dziś chciałabym się trochę bliżej przyjrzeć twardym materacom, które z (...)

Zobacz pełny wpis »
Założę się, że jeśli ktoś zapytałby was, czy piankowy materac jest dobry na plecy, z pewnością odpowiedzielibyście, że nie. Ja kilka miesięcy temu też na pewno bym tak odpowiedziała, bo jest w tym naprawdę sporo prawdy. Stara, łamiąca się, sypiąca pianka ? Nigdy !!! Ale jednak technika idzie do przodu i dziś można się bardzo zdziwić, bo najlepsze dla krę (...)

Zobacz pełny wpis »
Na to pytanie prostej odpowiedzi nie udzieliłby pewnie nawet sam Salomon :) Ból pleców jest chyba jednym z najbardziej enigmatycznych i pojawiających się przy wielu chorobach. Często też okazuje się, że pierwsza diagnoza nie był poprawna i czasami leczy się chorych na zasadzie eliminacji. Eliminacji poszczególnych możliwych chorób, nie chory (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie. To jest jedynie pewien rodzaj stereotypu, który nie zawsze się sprawdza. Oczywiście są takie schorzenia, które wymagają spania na twardym podłożu, jednak większość z nas zdecydowanie wygodniej - i zdrowiej - wyśpi się na modelu o średniej a nawet niewielkiej twardości. Zasada twardego materaca uległa zmianie, ponieważ technologia poszła bar (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli wybieraliście się ostatnio do salonu z materacami, na pewno polecono wam któryś z tych dwóch materiałów. Bo też i one są najbardziej polecane. Pojawia się więc często pytanie: która z tych konstrukcji jest lepsza ? I niestety nie ma na nią prostej odpowiedzi. Zresztą nawet lekarz - któremu zresztą zadałam to pytanie - ni (...)

Zobacz pełny wpis »