Magdam66

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olsztyn
Główny blog moj-blog22.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-09
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Magdam66

Kiedy już zdecydujesz się na sprzedaż swojego domku bez pośrednika, to pamiętaj o tym że wbrew wielu opiniom dasz sobie z tym radę. To nie jest nic trudnego, ale z całą pewnością cały wkład pracy jaki włożysz w wystawienie oraz przygotowanie ofert wynagrodzi Ci cena końcowa. Przecież sprzedając mieszkanie lub dom bez pośrednika, nie musisz tracić prowizji, którą (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy, kto wystawia oferty nieruchomości bez pośrednika, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sytuacja na rynku w dzisiejszych czasach jest dla niego niezwykle korzystna. To najlepszy moment na to, aby znakomicie zarobić na sprzedaży nieruchomości bezpośrednio zainteresowanej osobie. W ten sposób sprzedający zyskuje pełną wartość domu lub mieszkania i nie musi płacić k (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już zdecydujemy się na sprzedaż lub też wynajem swojego domu bez pośrednika, to musimy liczyć się z tym, że w naszej roli będzie wystawienie jak największej ilości ofert. Oczywiście nie ma tutaj wielkiego problemu, bo przecież są dostępne rozmaite serwisy ogłoszeniowe, więc z całą pewnością szybko się z tym uporamy. Uważam osobiście, że sprzedaż bez pośrednika (ale np. z pom (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, właśnie zaczynam pisać bloga :) o czym on będzie? o wszystkim po trochu (...)

Zobacz pełny wpis »