Magdalenapajak86

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Indianapolis
Główny blog magdalenapajak86.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-06-26
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Magdalenapajak86

Dużo czasu minęło od chwili kiedy to obecna celebrytka w 2012 r. pokazała światu swoje wdzięki i została Miss Euro 2012. Od tego czasu zaczęła się zawrotna kariera tzw. „stajni szczecińskiej jej przywódczyni Natalii Siwiec.  Owa stajnia stała się bowiem sławna na salonach i to nie tylko Polskich, ale też zagranicznych Dubaj, Meksyk, Floryda... Kto by pomyślał, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Rynek od czasów kiedy startowała Natalia Siwiec zmienił się bardzo. Kiedyś było to ukrywane, a ekskluzywne dziewczyny nabywało się drogą polecenia przez przyjaciela... Koordynatorki tworzyły stajnie  np.  najsłynniejsza „stajnia szczecińska” lub „stajnia warszawska” W szczecińskiej stajni prym wiodła Natalia Siwiec i jej ulubione nierozłąc (...)

Zobacz pełny wpis »
Natalia Siwiec – celebrytka wzorzec dla innych. Jej Instagram roi się od zachwytów piękności, wspaniałości, a ona przebiera się tylko w inne ubrania, bo nie może nastarczyć reklamować to co do niej przysyłają, i teraz zwiększyć zyski. Tak z koordynatorki stajni szczecińskiej zrobił się biznes. Nie wiadomo jakie są powody zainteresowania, ani nikt nie potrafi powiedzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Teraz media społecznościowe, dają to co dawniej dawały koordynatorki.... Można wystawić swoje wdzięki w sklepowym oknie Instagrama i czekać kiedy ktoś zauważy d..... wypięta odpowiednio i ułożoną do odpowiednich pozycji, bo zawsze pokazanie co jest w menu daje większą szansę na sprzedaż. Co ciekawe do prezentowania opcji sprzedażowych dołącza się Mariusz Raduszewski – podobn (...)

Zobacz pełny wpis »