Magdalenakos

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Puławy
Główny blog przyjacieleaniolowie.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-25
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Magdalenakos

Poprowadzimy Cię do Maryi.   Zacznę od początku. Z Maryją nie miałam żadnej relacji. Była dla mnie obca. Jedynie znałam Ją z kart Ewangelii, że jest Matką Jezusa... Choć. Zdarzył się w moim życiu moment, że zaczęłam prosić Matkę Bożą. Nie były to intencje typu o zabawkę czy coś podobnego. Były to intencje dość istotne. By poprawiła się sytuacja w moim domu między rodzicami, (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko zaczęło się gdy byłam mała. Miałam 5 lub 6 lat. Byłam wtedy u mojej babci na wakacjach. Pewnego wieczora moja babcia zaczęła mnie uczyć modlitwy do Anioła Stróża, potem do Maryi i Ojcze Nasz. To była jak dobrze pamiętam pierwsza modlitwa jakiej mnie nauczono. Każdego wieczora podczas "pacierza", bardziej chętnie i częściej odmawiałam modlitwę do Anioła Stróża (...)

Zobacz pełny wpis »
Serafini to Chór Aniołów będących przy samym tronie Boga. Noc i Dzień adorują Boga. Co o nich wiemy? O Serafinach wiemy od Izajasza, który w swojej księdze opisuje widzenie. Widział Tron Boży, a wokół Niego Serafinów otaczających ten Tron. Jednakże Izajasz wspomina także o trzęsących się futrynach drzwi od świątyni od śpiewu Serafinów "Św (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko zaczęło się od spowiedzi 17 lipca 2018 r (Wtorek) kiedy czekałam w kolejce. Niewielka kolejka była. Siedział w konfesjonale kapłan, którego uważałam za kogoś kto mnie nie zrozumie. Nie zrozumie mojego duchowego problemu. Była to strach i to paniczny przed Sakramentem Pokuty (traumatyczne przeżycie spowiedzi będąc dzieckiem już po I Komunii Świętej) W pewnym momencie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziękuje Wam Aniołowie Stróżowie i Tobie Księciu Wojsk Anielskich Św. Michale Archaniele. Za to,że zanosicie moje prośby przed Tron Boży i one są wysłuchane. Jak dobrze mieć Was, przyjaciół, którzy wstawiają się w mojej intencji u Boga. Pozdrawiam Was. Dziękuje Wam za to,że mogę opowiedzieć mojemu spowiednikowi o moim problemie, za to,że pomagacie mi w gotowani (...)

Zobacz pełny wpis »
Cheruby to Aniołowie, którzy nieustannie uwielbiają Boga. Przypominają tym o Majestacie Bożym i Jego chwale. Przypominają także o Jego obecności przy każdym z nas. A co o ich wyglądzie mówi Biblia? Popatrzmy."  Każda z nich miała cztery twarze- człowieka, lwa, wołu i orła (Księga Ezechiela 1.10; także 10.14) i każda cztery skrzydła. Z wyglądu cheruby „ (...)

Zobacz pełny wpis »
W piątek po Środzie Popielcowej pochorowałam się. Dostałam grypy jelitowej. Najpierw ból brzucha, potem poty,zimno, osłabienie, trzęsłam się strasznie. Miałam wrażenie,że umrę albo zemdleje. Poszłam czym prędzej do łazienki. Dostałam okropnej biegunki. Co chwilę znów zalewały mnie poty,byłam cała mokra znowu. Trzymałam się za brzuch bo znów mnie bolał. To znowu (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłam dziś na dworze. Myślę sobie,że ładna dziś pogoda to pójdę z mamą sobie do sklepu. No i mamy przechodzić przez przejście. Nie widziałam,że jedzie samochód w dodatku rozpędzony. Weszłyśmy na jezdnie. W pewnym momencie poczułam jak ktoś mnie złapał za ręke i cofa do tyłu na chodnik. Akurat nie była to moja mama. Moja mama sama się wycofała z jezdni. Samochód (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jestem smutna i przybita. Spotkałam się z niesprawiedliwością. W sensie nauczyciel nie jest sprawiedliwy, niesprawiedliwie ocenia. Wszystko przybrało okropny obrót sprawy. Zagrożenie z przedmiotu. Przyszłam do domu smutna i zaczęłam płakać. Pomodliłam się do Aniołów  opiekę i chwilę trwałam w milczeniu, ale łzy spływały mi po policzkach. Nie mogłam pojąć teg (...)

Zobacz pełny wpis »
Chórów Anielskich jest 9. To są: Serafini,Cherubini,Trony, Panowania, Mocarstw,Potęg,Księstw,Archaniołowie i Aniołowie. Każde z chórów ma swoje określone zadanie, które spełnia. Jak można się domyśleć Aniołowie także mają wspólnotę i jest tam określona hierarchia. Żaden z istot duchowych nie zazdrości innym roli jaką posiadają. Bo każdy Ani (...)

Zobacz pełny wpis »