Magdaa1991

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rumia
Główny blog dogorynogami.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-01-17
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 185 dni temu

Najciekawsze wpisy Magdaa1991

„Cztery etapy smutku. Pierwszy to szok. Potem przyszło zaprzeczenie. To trwało aż do dzisiejszego ranka. Dziś ruszamy do następnego etapu. Gniew. Kiedy nadejdzie pogodzenie się?” Paullina Simons - Tatiana i Aleksander   Najdroższy mój Robercie,        dziś opiszę Ci te dni, kiedy starałam się żyć po Twojej śmierci. To wszystko (...)

Zobacz pełny wpis »
"Już wiem,Kiedy tylko spojrzę.W Twych oczach jest toWszystko czego szukam." Sylwia Grzeszczak feat. Sound'n'Grace - Kiedy tylko spojrzę  https://www.youtube.com/watch?v=goH0I0aLTS0       "Zrób co się da, co tylko się da, Niech nasza bajka trwa, Chcę jak księżniczka z księciem mknąć po niebie." Sylwia Grzeszczak - Księżniczka  https://www.y (...)

Zobacz pełny wpis »
"Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie zmieniło zdanie."Cecelia Ahern – (...)

Zobacz pełny wpis »
"Śmierć bliskiej osoby bardzo boli,nie rozumiesz, nie godzisz się z nią,tylko po jakimś czasie uczysz się z tym żyćTwoje serce zawsze,będzie pamiętać todla niej cudowne wynagrodzenie."   Najcudowniejszy Robercie,        kolejne święta bez Ciebie, kolejny raz inne, ale tym razem całkiem inne, całkiem bolesne. Z dala od mamy, (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie da się, przewidzieć co czuje druga osoba, opierając się jedynie na tym, jakie sprawia wrażenie na zewnątrz. — Victoria Connelly "Uważaj, o czym marzysz"   Kochany Robercie,       dziś za oknem jest piękne słońce. Jest bardzo ciepło, a ja muszę siedzieć w domu, bo nadal panuje epidemia, tak bardzo chętnie uciekałabym na klif na Orłowo, spo (...)

Zobacz pełny wpis »
  "Niektórzy ludzie spędzają życie na szukaniu i nigdy nie odnajdują swych bratnich dusz. Nigdy. Ty i ja znaleźliśmy, tak się jedynie złożyło, że przebywaliśmy z nimi krócej, niż byśmy pragnęli. To smutne, ale takie jest życie." Cecelia Ahern – PS Kocham Cię   Najdroższy mój,   wracam myślami do lipcowego wieczoru, który uczyni (...)

Zobacz pełny wpis »
„Jeżeli się oddaje komuś serce i ten ktoś umiera, czy zabiera ofiarowane serce ze sobą?Czy potem do końca życia chodzi się z wielką dziurą w środku, której już nic nigdy nie zdoła zapełnić?” Jodi Picoult - „Dziewiętnaście minut”Najdroższy Robsonie,zabrałeś mi serce, zabrałeś część mnie. W środku czuję ogromną pustkę, bo tak jak pisałam wcześniej, (...)

Zobacz pełny wpis »
„Przestał być częścią życia, ale nie naszego. Jak moglibyśmy uważać za zmarłego tego, który żyje w naszych sercach?”   https://www.youtube.com/watch?v=dRGaY8edUhg   Ukochany mój Robercie,   zawsze będziesz obecny w moim życiu i każde wydarzenie będę odnosiła do Ciebie. Wczoraj z Tomkiem opowiadaliśmy Czarkowi nasze obie kortowiady. (...)

Zobacz pełny wpis »
"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie."Ukochany Robsonie,nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo boli mnie Twoja nieobecność, jak tęsknię za Tobą. Brakuje mi Twoich buziaków w czoło pełnych czułości. Czasem mam ochotę wykrzyczeć tę złość i tęsknotę, ale wtedy po prostu milknę. Ja milknę, uwierzysz? No właśnie, ws (...)

Zobacz pełny wpis »
„Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki.” – Haruki Murakami   Ukochany Robercie,         każda chwila z naszych sześciu lat jest teraz wspaniałym wspomnieniem. Często potrafię coś wspominać i śmiać się radośnie, wtedy na chwilę przenoszę się do czasu, kiedy żyłeś.&nb (...)

Zobacz pełny wpis »