Madziulaaa90one

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Leszno
Główny blog ona-ma-sile.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-07-13
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Madziulaaa90one

Kolejny wieczór.. A on przy niej.. Jednak nawet to nie pomaga ukoić jej bólu.. Każdy kolejny dzień to walka o przetrwanie.. O to by zapomnieć.. Zacząć żyć na nowo.. Zaufać mu.. Być szczęśliwą.. Z Nim.. Ale to nie jest dla niej proste.. Z upływem czasu miało być lepiej.. Łatwiej się z tym pogodzić.. Jednak tak nie jest.. Za bardzo ją skrzywdził.. Patrzyla na có (...)

Zobacz pełny wpis »
Mijają dni a ona nie radzi sobie z uczuciami i myślami.. Jak ma zapomnieć o tym co było.. O tym co ją spotkało.. Jak zacząż żyć na nowo.. Z czystą kartką.. Jak ma mu zaufać.. Ufała mu bezgranicznie.. A on ją tak zdeptał.. Przestała dla niego wtedy istnieć.. Razem z dziećmi.. Jak ma przestać o tym myślec..wracac do tego złego.. Teraz w głowie ma tylko to jak się czuła.. I jak on ją (...)

Zobacz pełny wpis »
Minęło kilka tygodni gdy Ona dowiedziała się o wszystkim.. Cierpiała cały czas.. Po cichu.. By nikt nie widział.. Przecież miala dzieci.. One widzialy gdy byla smutna.. To dla nich starala się być dzielna.. Silna... Jednak w głowie miala tylko Ich razem.. Początki z nim były ciezkie.. Czuła, że nadal jest coś nie tak.. Później on zaczął się starac.. Bylo jej cudownie.. Uwierzyła, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Już od dawna było coś nie tak.. Ona wiedziała..czuła, że on się od niej oddala. Nie mówił już do niej czule, nie całował.. nie dotykał jak dawniej.. Wiedziała, że nie jest już tylko jej.. Jednak cały czas wypierała to sobie z głowy.. Byli przecież 11 lat razem, 5 lat po ślubie, mają cudowne dzieci.. Jak by on mógł jej to zrobić.. Ten jedyny.. Wymarzony.. Ukochany mąż (...)

Zobacz pełny wpis »
Minęło kilka dni odkąd On to zakończył ostatecznie.. Jednak Ona nie potrafi zapomnieć i zacząć wszystkiego na nowo.. Ma w sobie tyle uczuć.. Tyle myśli.. Tyle żalu do niego.. Poniekąd odczuła ulgę.. Widziała, że On naprawdę żałuję.. Że chce tylko jej.. Ale czy napewno? A jeśli udaje? Jeśli znowu ją skrzywdzi..? Ją i dzieci? Co gdy znowu będzie szukał przygód i ukojenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Minął ponad tydzień.. Z każdym dniem miało być lepiej.. Łatwiej.. Ale ona nadal nie potrafi zapomnieć tego widoki.. Jej ukochany i ta inna.. Czuję pustkę. Złość.. Smutek.. Rozpacz.. Rozczarowanie.. To Ona miała tam być.. Nie inna.. Jak o niej zapomnieć.. Stara się, ale on jej nie pomaga w tym tak jak powinien.. Tak jak Ona tego potrzebuje...caly czas czuje jej obecność.. Inna musi (...)

Zobacz pełny wpis »
Tego dnia obudziła się w lepszym nastroju.. Poczuła, że zaczyna się powoli uwalniać od przeszłości.. Od tego co ją spotkało.. Uwierzyła, że i uda im się zbudować nowe, szczęśliwe małżeństwo. Takie o jakim zawsze marzyli..Nadal miewa gorsze chwile, ale póki co one już tak nie bolą.. Może to czas jej pomaga..? A może dojrzała do tego by odkreślić to wszystko gruba linia i zacz (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowy początek.. Ale jaki ciężki dla niej.. Nagle poczuła się strasznie źle.. Nie miała ochoty na nic.. Wszystko ją pogrążalo w smutku... Cierpiała Jeszcze bardziej.. Dlaczego? Przeciez On jest przy niej.. Każdego dnia pokazuje, że żałuje tego co zrobił.. Cofnął by czas gdyby mógł i nigdy by do tej sytuacji nie dopuścił.. Zmienił się.. Jest dla niej czuły.. Robi wszystko by jej wyna (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziła się w nocy.. Coś nie dawało jej spokoju.. Wiedziała, że on cały czas kłamie.. Żeby kryć swoje przyjemności z inną.. Tak trudno było mu z nich zrezygnować.. W tym wszystkim zapomniał o rodzinie.. Poszedł na skróty.. Bo tak łatwiej..  Co czuła wtedy..? Jeszcze większą złość.. Przyrzekał, że to cała prawda.. Prawda po raz kolejny okazała się kłamstwem. Widok.. Ic (...)

Zobacz pełny wpis »
Mijają kolejne dni, ale Ona dalej nie radzi sobie z myślami.. Widok gór na zdjęciach i w momencie wyobraża sobie ich tam.. Czuję wtedy ogromny ból.. Złość.. Bezsilność.. Po chwili przychodzi opamiętanie, że to było.. Czasu nie cofnie.. Powinna żyć tym co jest.. Tak też robi, jednak serce pęka z bólu.. Ten jeden jedyny.. Ukochany.. Tak bardzo ją skrzywdzil.. Złamał serce.. Które już (...)

Zobacz pełny wpis »