Madziula

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda ....
Lokalizacja Rybnik
Główny blog madziula.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Madziula

Dziś wstalm o 6:00 i musialm iść na trening:( i tak obijalm się jak tylko moglam.Po treningu poszam z moją przyjacióką Beatką do kościla heehee posluchać ewangeli bo jej tata kazal heeheee po 10 minutach poszlyśmy na rynek i tam jak zwykle bylo super.Jej koledzy mają kompleksy :) ciekawe przez kogo??Ale wczoraj bylo najlepiej bo chcialyśmy jechac na kamiej chocia (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno tu nic nie pisalam:( Qrde ja sie chce zakochac ale qrwa ja zawsze olewam wszystkich facetów:( Zawsze wszystko psuje albo przestaje mi sie ten ktos podobac i do chodzi do tego ze zaczynam tego kogos omijac czemu tak jest??? Ja poprostu szukam sobie idealu a qmpele mowia ze takiego faceta nigdy nie znajde buuuuu.... czy ja mam az tak duze wymagania czy co :((( A wogle przeciez (...)

Zobacz pełny wpis »
Qrwa Beatka jutro jedzie do Katowic:(( Nie będę jej tak dlugo widziala nic nie zepsuje ani nikomu bez niej nic nie zrobię! Beatka jest moją przyjaciólką najlepszą:) Lubimy bardzo psuć lub robić komuś krzywdę heehee np. obcinać palce panu ratownikowi Darusiowi heehee dzis dostalam opinię za odrobione godziny jako ratownik na rudzie można umżeć ze śmiechu heehee (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem chora i wogle jest beznadziejnie. Nie moge iść na trening buuuuuuuu... to niesprawiedliwe ale jutro pójdę:) Jestem umówiona hehehe fajnie. Wczoraj se weszam na czata i umówlam się z facetami których na oczy nigdy nie widzialam:) Mam nadzieje że będzie fajnie heehee... Wkońcu idzie ze mną moja najlepsza przyjacióka Beatka z nią nie będę się nudzila. Ok już w (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć dawno nie pisaam jakoś mi sie nie chce i wogle nigdy nikt mi nie wpisuje komętarzy co jest bardzo przykre:( chyba zryzygnuję z tego bloga (...)

Zobacz pełny wpis »
Qrwa jak ja nie umię ścierpieć mojego brata:((( (...)

Zobacz pełny wpis »
wiecie co waściwie zapomnialam o tym ze mam takie cos jak blog hehehe (...)

Zobacz pełny wpis »