Maddworld

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zawiercie
Główny blog maddworld.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-12-18
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Maddworld

Magazyn czerwiec/lipiec Minimini+ od Media Service Zawada to coś naprawdę super! Świetne prezenty dołączone do magazynu takie jak: notes, naklejki i 2 gumki do mazania z bajeczki Mölang, proszek do zrobienia slime i książeczka z bajeczki Tupcio Chrupcio.  MiniMini+ to program telewizyjny dla dzieci z bajeczkami.   W magazynie znajdziemy kucyki MLP, Strażaka Sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem coś, co bardzo spodobało się Kacperkowi, a natomiast magazyn SUPER WINGS od Media Service Zawada, ale czy on naprawdę jest super? Heh.  Motywem jest Meksyk. Magazyn ten bardzo rozwija dzieci, pobudza dużo kreatywności, są czytanki - dzieci pewnie chętniej będą się uczyć czytać czytanki o swoim ulubionym bohaterze, niż jak to Julka mówiła ,, jakiejś nudy ". J (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejna książeczka dla dziewczynek od Media Service Zawada. Julka była mile zaskoczona i bardzo szczęśliwa na jej widok.  Shimmer i Shine to siostry, które są magicznym dżinami i mają wiele przygód razem ze swoją przyjaciółką, która codziennie może spełnić swoje 3 życzenia.  W książeczce są fajniutkie łamigłówki, naprzykład szukanie r& (...)

Zobacz pełny wpis »
Magazyny, gazetki... to chyba ulubione rzeczy dzieciaków, ponieważ niedość,  że mają zabawkę/gadżet to mają jeszcze magazyn do czytania i uzupełniania. Czyli zabawa i rozwijanie się w jednym.  Dzisiaj pokaże Wam magazyn świnki Peppy - ulubienicy wszystkich maluchów.  Do magazynu został dodany zestaw do zabawy. Ognisko, namiot i Peppa.   W m (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy kto w domu ma swoją małą , słodką księżniczkę wie, że laleczki L.O.L Surprise są teraz na topie.  Ale czy tylko laleczki? Media Service Zawada w swojej ofercie posiada cudowne książeczki dla małych księżniczek z tymi właśnie laleczkami!  W książeczce mieszczą się super kolorowe naklejki oraz kolorowanki z naszymi kochanymi laleczkami. Są również róż (...)

Zobacz pełny wpis »
PJMASKS od Media Service Zawada ,, Niesamowity Geksons " to  cudowna bajeczka o przygodach Geksona i jego dwójki przyjaciół, którzy walczą ze złem.  Bajka jest bardzo pouczająca. Uczy o przyjaźni i o tym, że dobro zawsze wygrywa.   Czyta się ją bardzo fajnie, Julci i Kacprowi bardzo się spodobała.  Świetne są też obrazki, któr (...)

Zobacz pełny wpis »