Madau

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Monte-carlo
Główny blog madau.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-06-21
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Madau

  Tej nocy Tania nie spała. Wtulona w kołdrę, głowa oparta o ścianę, czekała na matkę, a ja razem z nią. Wzywałam Zeusa. Ów zaś raczył kopnąć księżyc tak dosadnie, że została po nim mała pergaminowa łódeczka na płachcie pełnej srebrnych świetlików. Noc więc była kryształowa, ale i dziwnie cicha i pełna trwogi. Tania czekała.: Wiedziałam to i ow (...)

Zobacz pełny wpis »
Otoz na oddzial wtoczylo sie cialo. Cialo bylo miekkie, opasle, galaretowate trzymajace rownowage na jasnorozowych dosc poteznych lydkach z marmuru. Ubranie mialo odswietne : cielista spodnice i dopasowany do niej zakiet z podwinietymi rekawami. Przy lewej piersi polyskiwala spora broszka w szafirowe romby ktore polaczone w obrecz skladaly sie na kwiat. W centrum kwiatka widni (...)

Zobacz pełny wpis »
Najczulej zabija przyjaciel. Kiedy cialo jest juz wiotkie i cierpkie, kiedy sie je mnozy przez leki i tepi przez oglupienie wtedy taki cios zadany miedzy zebra odczuwa sie najbardziej. Nie jestem pewna dlaczego u mnie przebieglo to zupelnie inaczej. A przeciez cios od poczatku byl ciosem tylko ubranym w Lise majactwem ktory mial wlasne, odrebne od mojego zycia tory. Poki co, moja (...)

Zobacz pełny wpis »
Byl maj. Opuchniete slonce tezalo powoli na niebie wsuwajac delikatnie swe macki we framugi naszych zamknietych okien, wodzilo po szybach, odbijalo zludna tecza dopuki nie przeganial go wiatr i chmury, ktore zwisaly pokracznie zwiastujac burze. W majowe poranki chelpalo sie te promienie zanim nie podcial ich  deszcz swym specyficznym poznowiosennym zapachem traw, lasu i szysze (...)

Zobacz pełny wpis »