Mada2lena

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog mada2lena.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-01-26
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mada2lena

Kim jestem? Zwykłą dziewczyną, jak wiele innych, obecnie w roli kury domowej, niani, sprzątaczki, kucharki i praczki. Pod opieką mam dwójkę maluchów. Niko ma 4 lata, Liliana w okolicach 2,5roku. Obecnie mam wrażenie, że większość ludzi widzi mnie przez pryzmat właśnie owego macierzyństwa, sama w sobie praktycznie mogłabym nie istnieć. A tak się składa, że pomijając b (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem w związku od 5 lat, doczekaliśmy się potomstwa, odgrywam rolę kury domowej. Ostatnio często słyszę, że się zmieniłam, że na początku byłam inna... Mam wrażenie, że każdy człowiek się zmienia, z władz, że zmieniają się okoliczności. Kiedyś, te 5 lat temu, nie miałam na głowie dwójki dzieci 24h na dobę. Pracowałam, miałam kontakt z ludźmi na codzień, miałam kiedy psychi (...)

Zobacz pełny wpis »
Macie tak czasem, że chcielibyście coś zrobić, ale uważacie, że to nie wypada? Że może to być źle odebrane, że sami będziecie się potem źle z tym czuć? Mam taki problem, jest pewna osoba w moim otoczeniu, chociaż wiem, że ta znajomość to nic szczególnego, chociaż wiem, że ta osoba sama w sobie niewiele wnosi do mojego życia, to jednak kontakt z nią dajesz mi dobrego kopa. A (...)

Zobacz pełny wpis »
Napisałam cały wpis na ten temat ale mnie wylogowało haha. W. Skrócie będziesz zatem. Uwolniłam się od wewnętrznego przymusu podtrzymywania na siłę znajomości, co do której wiem, że chociaż mi wiele dała, to obecnie jest obciążeniem, przynajmniej dla jednej strony. Inicjowanie kontaktu od dłuższego czasu było tylko i wyłącznie po mojej stronie, chęć do utrzymywania te (...)

Zobacz pełny wpis »
Oczywiście się nie powstrzymałam, kopnęłam w tyłek moje poczucie godności i się odezwałam. I oczywiście pożałowałam... Dla tych, którzy mają podobny dylemat, jeśli macie wrażenie, że nie powinniście czegoś robić, to tego NIE róbcie, bo zapewne Intuicja Was nie zawodzi

Zobacz pełny wpis »