Maciek92

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog cyrk-miejsce.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-08-26
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Maciek92

Od czego by tu zacząć. Czy można być cały czas miłym , usmiechnietym a jednocześnie mieć w sercu i myślach twarze cierpiących dzieci. Można , mało tego można być klaunem wolontariuszem , pełnić swego rodzaju posługę , czy w takim razie Bóg istnieje , oczywiście że tak , tylko trzeba sobie odpowiedź na pytanie czy w każdym z nas. Nie jest łatwo co niedzielę chodzić do kościoł (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osób pyta mnie , jak to jest że na cyrkowej arenie jesteś super zabawny , a w życiu po za areną chodzisz po ulicy sam , mało rozmawiasz , chodzisz zamyslony. Praca to praca w cyrku , muszę wszystkie swoje problemy , smutki i całą resztę zmartwień zostawić , razem z ubraniami który ściągam żeby założyć kostium. Na arenie pod cyrkowym namiotem , jestem kimś innym (...)

Zobacz pełny wpis »
Cyrk Cyrk i Cyrk miejsce , klątwa , życie.  O mnie , moja przygoda z cyrkiem zaczęła się w miarę wcześnie od wczesnego dzieciństwa i trwa po dzień dzisiejszy. Były fajne i złe chwile jak to w życiu . Mam tą możliwość że mam najlepszą pracę na świecie , w obecnych czasach to śliski temat . Więcej będę umieszczać co parę dni. (...)

Zobacz pełny wpis »