M_agdusi_a

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magdalena N.
Główny blog m-agdusi-a.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez M_agdusi_a

Najciekawsze wpisy M_agdusi_a

1. "Jeżeli jutra nie maja nie przestaje śpiewaćTo moja sutra serca.. "2. "Nie. Nie mogę spać choć już nocZapomniany płynie głosChcę byś usłyszał goCzas. Powoli odwraca sięWielu luzdzi pyta mnie..."3. "Don't try to tell me what to do,Don't try to tell me what to say..."4."Nie umiała by usmiechnąć się byś zauwazył jąwsród tylu innych jest inna teżnie myśl że ja spotkasz sama spędza c (...)

Zobacz pełny wpis »
Alicia Keys - "Karma"Weren't you the one that said, that you don't want me anymoreAnd how you need your space, and give the keys back to your doorAnd how I cried and tried and tried to make you stay with meBut still you said that love was gone, and that I had to leaveNow you, talkin about a familyNow you, sayin I complete your dreamNow you, sayin I'm your everythingYou confusin meW (...)

Zobacz pełny wpis »
22 VII słońce świeci jasno. Rozpoczyna się znak LWA. Dzieci urodzone w tym znaku są tyranami i rozkapryszonymi bałwanami. Wszystko im się należy, chętnie cwałują na sterroryzowanych babciach, rozdając głupawe słoneczne uśmiechy, ząbkami zżartymi przez cukierki. Nie chwalone stają się młodocianymi przestępcami.PANI LEW: Wygląda jak obłąkana, wyliniała hiena. Od dziecka chora z ambic (...)

Zobacz pełny wpis »
Teraz chciałbym napiać trochę o wartości człowieka, czyli moje przemyślenia, może to nie o moim życiu, ale  chcę o tym napisać. Człowiek jest wartością tak jak i życie "samą w sobie", jednak ludzie nie doceniają innych, ludzie zotają docenieni dopiero po śmierci, lub np. po jakimś wypadku, gdy pomyślimy o tym jak brakowało by nam konkretnej osoby, o jej czynach, o tym co (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic dwa razyNic dwa razy się nie zdarzai nie zdarzy. Z tej przyczynyzrodziliśmy się bez wprawyi pomrzemy bez rutyny.Choćbyśmy uczniami bylinajtępszymi w szkole świata,nie będziemy repetowaćżadnej zimy ani lata.Żaden dzień się nie powtórzy,nie ma dwóch podobnych nocy,dwóch tych samych pocałunków,dwóch jednakich spojrzeń w oczy.Wczoraj, kiedy twoje imięktoś wymówił przy mnie głośno,t (...)

Zobacz pełny wpis »
Znaczenie pierwsze:MAGDALENA Imieniny: 25 Maja, 29 Maja, 22 LipcaOdkąd przeszła przez jawnogrzesznictwo i wróciła do nas z pustyni, ani wielkich złocistych grzechów, ani cudów wielkich nie czyni. Lubi strojne krótkie sukienki, połyskliwe małe fatałaszki...Tylko czasem o słońca zachodzie, kiedy zmierzch nadto szybko się zniża, nagle schodzi na nią strach czarny, nagle boleść w (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem sama, a właściwe nie do końca tak jest, ale czasami brak mi tego kogoś...Czasami chciałabym przytulić się, brakuje mi tego, jednak musze żyć mimo wszystko. Są przecież chwile słabości, ale radzę sobie jakoś i mam nadzieję, że długo tak będzie...Hmmm....z jednej strony chciałabym przebywać, przytulić się do tego kogoś, a z drugiej strony boję się odrzucenia, że komuś się znud (...)

Zobacz pełny wpis »
Te fragmenty piosenek, które były w notce # 83 # to są moje wspomnienia, każda piosenka przypomina mi o czymś, aż się dziwie, że tyle chwil mi się przypomniało, pięknych i nie tylko, ale było minęło i już nie wróci. Dobrze, że wspomnienia zostają...przypomniała mi się każda moja łza, każdy uśmiech, jak to fajnie...Rok wspomnień...hmm...Każda z tych piosenek to jakiś fragment mojego (...)

Zobacz pełny wpis »
No i już za godzinę nowy dzionek się zaczyna i Wigilia, nie moge się doczekać, może wtedy poczuje atmosferę tych wspaniałych Świąt, rodzinny klimat i prezenty, nie chodzi o to co ja dostane, cieszy mnie to jak ktoś dostaje prezent i się cieszy z tego co dostał :) A miałam napisac przed tem trochę o choince, która stoi w moim domqu, jest sztuczna, ale to dobrze, musiałam ją ubierać, (...)

Zobacz pełny wpis »
ŁzyCzy to jest rozwiązanie?TakCzasami jest, ale nie zawszeCzasami łzy nic nie dająPoprostu czuje się pustkęChce się płakać, a jednak nie można...I co wtedy??Siedzę i płaczęJest mi smutnoNie umiem inaczejTo boliTak bardzoSłowa tak bardzo raniąNie zawsze o tym wiedziałam, ale teraz wiemCzłowiek potrafi tak bardzo zranić drugiegoDlaczego?"Nie martw się, nie warto" - słyszę od przyjaci (...)

Zobacz pełny wpis »