M.pm

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Grudziądz
Główny blog smilethroughtears.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-08-28
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 18 dni temu

Najciekawsze wpisy M.pm

Wstajesz rano i wiesz, że możesz wszystko. Rzadko tak mam. Częściej wstaję rano i zastanawiam się jak przeżyć ten dzień do końca. Z tym wszystkim co we mnie siedzi gdzieś głęboko... No, ale dobra. Wstajemy.  Przecież uśmiech tego małego człowieka jest najważniejszy i najpiękniejszy. Nie ma nic cudowniejszego na świecie. Więc szykujemy się do żłobka i do pracy.  - mamaa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego jest tak, że to mnie oskarżają o wszystko co najgorsze? Dlaczego to ja znowu mam wszystko stracić? Dlaczego oni mogą się świetnie bawić i robić co chcą, cieszyć się życiem bez obaw, że ktoś się dowie...? Dlaczego to ja boję się, że znowu będę musiała zacząć wszystko od nowa...? Boję się. Boję się, że stracę znowu najbliższych. Boję się, że znowu będę dla wszystkich s (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie potrafię tego dłużej w sobie trzymać. Chociaż nigdy nie powinnam do tego wracać...   Jak mam się uśmiechać? Skoro ostatnio wszystko wraca. Patrzę w lustro i chce mi się płakać. To znowu nie jestem ja, Osoba, którą dobrze znam. Ten uśmiech jest jakiś nieszczery... Może to tylko sen. Zły. Najgorszy. Wstanę rano i zacznę swój dzień.  Od nowa. B (...)

Zobacz pełny wpis »