M.pm

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Grudziądz
Główny blog smilethroughtears.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-08-28
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 254 dni temu

Najciekawsze wpisy M.pm

Wstajesz rano i wiesz, że możesz wszystko. Rzadko tak mam. Częściej wstaję rano i zastanawiam się jak przeżyć ten dzień do końca. Z tym wszystkim co we mnie siedzi gdzieś głęboko... No, ale dobra. Wstajemy.  Przecież uśmiech tego małego człowieka jest najważniejszy i najpiękniejszy. Nie ma nic cudowniejszego na świecie. Więc szykujemy się do żłobka i do pracy.  - mamaa (...)

Zobacz pełny wpis »
Zablokowała mnie Pani na fejsie i nie odbiera Pani telefonu... Więc napiszę tutaj. Nie wiem czy przeczyta Pani do końca, ale proszę żeby to Pani zrobiła.  Kiedy zobaczyłam to ogłoszenie i zadziała się cała sytuacja byłam mega szczęśliwa. Naprawdę.  Przygotowałam się do rozmowy według Pani wskazówek. Stresowałam się, ale byłam dziwnie pewna siebie. Jak nigdy.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Straciłam wszystko. Zostałam bez pracy, straciłam wiarę w siebie i ludzi. Nie mogę na siebie patrzeć. Nienawidzę tej osoby, którą widzę w lustrze... Wiesz jak to jest? Czuję się niepotrzebna. Niechciana. Niewidzialna. Znowu. Boję się, że za chwilę nie dam rady, wpadnę znowu w ten dół, z którego wychodziłam latami... Tylko tym razem nie mam już tyle sił co w (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego jest tak, że to mnie oskarżają o wszystko co najgorsze? Dlaczego to ja znowu mam wszystko stracić? Dlaczego oni mogą się świetnie bawić i robić co chcą, cieszyć się życiem bez obaw, że ktoś się dowie...? Dlaczego to ja boję się, że znowu będę musiała zacząć wszystko od nowa...? Boję się. Boję się, że stracę znowu najbliższych. Boję się, że znowu będę dla wszystkich s (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie potrafię tego dłużej w sobie trzymać. Chociaż nigdy nie powinnam do tego wracać...   Jak mam się uśmiechać? Skoro ostatnio wszystko wraca. Patrzę w lustro i chce mi się płakać. To znowu nie jestem ja, Osoba, którą dobrze znam. Ten uśmiech jest jakiś nieszczery... Może to tylko sen. Zły. Najgorszy. Wstanę rano i zacznę swój dzień.  Od nowa. B (...)

Zobacz pełny wpis »