Lzy_to_ludzka_rzecz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Basia Dudek
Główny blog zy-to-ludzka-rzecz.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-15
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lzy_to_ludzka_rzecz

A więc... wyłączyłam muzykę, napisałam na gg kolezankom,że zaraz wracam i chce w pełni skupić sie na tym co dziś napiszę. Chciałabym napisac dzisiaj wiele rzeczy, mimo iż mam jutro powtórzenie z historii na którym babka przepytuje cała klase! Mam nadzieje,że zdąże...       Jak wcześniej wspominałam - nawróciłam się! W kosciele chrześcijańskim Miecz Ducha! (...)

Zobacz pełny wpis »
Jej...Duchu Święty przyjdź...   Nie wiem od czego zacząć, uwielbiam kiedy ktos przekazuje mi wiedzę,a ja moge dalej o niej mówic, moge przekazywac ją innym...Żyje w Bogu ... modle sie o to by Pan zesłał na mnie Ducha Świętego... dzieki niemu można tak wiele czynic dla innych...KIedy zostaje sie ochrzczonym w Duchu... to ... staje sie zupełnie innym człowiekiem. Duch może prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurde nie myślałam,że jestem aż tak słaba...wydawało mi sie,że nikt nie ma siły większej ode mnie , a jednak...znajduje sie na końcu listy...Panie wybacz mi każdy grzech...prosze Cie wybacz mi ...:(((((( Pan jest doskonały, Wszechmogący i Miłosierny i wierze,że mi przebaczył...juz nie chce tamtego życia! Juz nie chce papierosów  , pubów , imprez. .. nie chce tego , niech wsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie wróciłam z kościoła... nie chodze do normalnego koscioła (tzn. jest to koscioł Chrześcijański lecz nie katolicki)...było super...czulam Boga nie tylko psychicznie ale i ficzynie. Nie wiem czy wy równiez macie cos takiego,ale ja jak modle sie całym sercem i oddaje Jemu swoj umysł czuje lekkie ciarki,lekki dreszczyk przebiegajacy równomiernie przez moje ciało! Kiedy czuje to (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam to czego tak bardzo pragnełam...pragnełam calym sercem. 3.03 zostałam ochrzczona Duchem Swiętym...mówie językami! Moje życie jest wspaniałe, nie myślałam,ze Bog moze tak zmienic człowieka,ale On jest cudowny i Wszechmogący , co świadczy o tym,ze może wszystko! Tak dobrze jest miec Go w sercu. Tak naprawde tylko ludzie nawrócieni chcą dla Ciebie szczerze dobrze,wiec warto obraca (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny piękny dzień , który coraz bardziej złączył moje serce z Bogiem!   Chce wzrastac... chce każdy dzień kończyc zwycięstwem. Jestem ziarnkiem,ktore wpadło w glebę, teraz zobacze czy jest ona żyzna , czy wyda owoc, czy wzrosnie - to jest teraz celem mojej modlitwy, modlitwa ,aby padła na dobra glebe. Pan zawsze jest przy mnie,wiem,ze zawsze moge zwrócić sie do niego z k (...)

Zobacz pełny wpis »
To moja pierwsza notka na tym blogu...mam swój jescze jeden blog na serwisie blog.pl ale postanowiłam stworzyc tego bloga abby móc opisywac moje małe doswiadczenia i przeżycie z Bogiem!Jesli jestes na tym blogu to znaczy,ze zostałes wybrany spośród wielu moich znajomych i obdarowany linkiem do tego bloga. Jesli masz zamiar śmiac sie z moich notek albo złorzeczyc mi to wiedz,ze tylk (...)

Zobacz pełny wpis »