Lyku

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog enchanty-mc.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-01-04
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lyku

Skoro omówiliśmy już jak zaklinać, przejdźmy do samych zaklęć. Przykładowym zaklęciem jakie można znaleść w grze jest "Unbreaking" (niezniszczalność), który zwiększa wytrzymałość narzędzia, i można go nałożyć na każde z nich. Mnóstwo zaklęć jest przypisanych do jednej części uzbrojenia, a niektóre pasują do każdego z nich, oto lista przykładowych enchant (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już było to wcześniej wyjaśnione, stół do zaklinania służy do zaklinania przedmiotów. Aby nałożyć enchant na nasz przedmiot wystarczy umieścić w nim wybrane narzędzie oraz odpowiednią ilośc lapisu podaną przy zaklęciu (załączony obrazek #1). Lecz zamiast lapisu potrzebujemy też odpowiedni poziom doświadczenia, który można sprawdzić nad naszym hotbarem. Dośw (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacznijmy od podstawowego pytania: Czym właściwie są zaklęcia? Otóż zaklinanie (enchanting) służy do ulepszenia naszych narzędzi, broni oraz zbroi. Zaklęcia można zdobywać poprzez łączenie zaklętej księgi w kowadle z wybranym przedmiotem, bądź poprzez stół zaklinania (załączony obrazek #1). Każdy enchant ma swoje cechy, takie jak szybsze kopanie, większe obrażenia czy (...)

Zobacz pełny wpis »