Lupino

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mateusz Szwed
Lokalizacja Rybnik
Główny blog lupino.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-11-22
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lupino

Dziś rano wcześnie wstałem, bo mnie obudziła moja głupia ciotka he:P. Poza tym musiałem iść na praktyke a tak mi się nie chciało!!! Na prakcie miałem przygode, he pobiłem się z kuplem !! ale jazda była, he no i oczywiście wygrałem, he później ja miałem za to chaje, rozmowe u Kierwonika,  teraz to już był przypał, ale opiernicz dostałem !! za ka (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj byłem na imprezie, było nieźle ,  Ponadtym dało publiczności czadu, a tak poza tym było bardzo tłoczno i to mnie denerwowało , a miałem nadzieje że dobrze się będę bawił, więc tej iprezy nie zaliczam do udanych ! ale mam nadzieje że reszta ziomali z CH-CE dobrze się bawiło poza tym denerwowały mnie cwaniaczki na iprezie ;/ . Dzisiaj miałem spok (...)

Zobacz pełny wpis »
Elo witam wszystkich na mym blogu :) W Żądle było spox, Ponadtym dało czadu,  miałem tak wilką banie że zleciałem ze schodów, a i moi koledzy stali na dworze, bo ich nie wpuścili, tylko ja z Sową byliśmy w środku, było pięknie, a tak w ogóle moje ostanie dni są nudne, życie wali mi się na głowe :( mam nadzieje że się uśmiechnie do mnie szczęście!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostanie dużo przeżyłem !! dużo się zmieniło ,życie lubi płatac figle i to nieźle .Mam nadzieje że moje życie edzi się do mnie usmiechac he i wogule że będzie git a tak pozatym nie che mi się pisać wiedz śle pozdro dla wszytkich moich znajmomych  3majcie  sie :):P:] 

Zobacz pełny wpis »
Co by wam tu powiedzieć ??----:) (...)

Zobacz pełny wpis »
Elo witam wszystkich na Blogu w końcu ruszył!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »